Zack Snyder'ın Vero Günlüğü ⚖

Cavill sözleşmesini yenilemiş diye haberler var.

4 Beğeni

Ay hadi inşallah

1 Beğeni

#Batmanday

5 Beğeni

4 Beğeni

Hala en iyi Batman.

2 Beğeni
1 Beğeni

E hani elde tüm görüntüler mevcuttu da ek çekim yapılmayacaktı. Bu ne şimdi?

2 Beğeni

Ya işte. Aynısı geçti aklımdan. E sorarlar adama, Zack Snyder o kadar laga luga yaptın bakın herşey tastamam, film hazır falan dedin diye. Ne bu Şimdi. Yılan hikayesine döndü bu olay ha. İlk dediler HBO Max ek çekimlere izin vermiyor, şimdi de fikirleri mi değişti bi anda. Şu film artık gelse geçse de tarihin gerisinde kalsa artık, görmesek Snyder Cut ile ilgili birşey falan bi daha. Heyecanlıydım fakat artık yordu ya.

2 Beğeni

Devam filmi olmayacaksa öyküde açık kalan kısımlar tamamlanacak olabilir.

2 Beğeni
3 Beğeni

Ek çekimler için gayet iyi bütçe. Müstakil film oluyor bu miktarlara. Deadpool 90 milyondu yanlış hatırlamıyorsam.

Ek çekimlerin sadece hali hazırda olan cut’ı tamamlamak için değil de Cut’ın devamını getirmek için gerçekleşeceği söyleniyor.

Yani bizim bildiğimiz Snyder Cut 4 bölümlük dizi olarak yayınlanacak ya onun devam sezonu da olacak deniyor ama ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Pek ihtimal vermiyorum ama söyleyeyim dedim. 70 milyonu zaten tam olan ve birkaç pürüz kalmış bir cut’ı tamamlamak için harcamayacağını daha fazlasını yapacağını düşünmüyor değilim.

1 Beğeni

TheCulturedNerd’e göre öyle ve bu zamana kadar ne dedilerse çıktı. Ben Affleck’in The Batman filminin de geleceğini söylüyorlar, ona da inancım var. HBOMax gerçekten Snyder ve evreni ile işbirliğini kuvvetlendirmek istiyormuş dediklerine göre.
ZS zaten bu işten hiç para almıyor dediklerine göre. Alsa daha da artardı bu tutar belki.

2 Beğeni