Youtube Köşesi ⏯

Görselin yayınlandığı siteye git

Şu sahnenin devamını izlemek için neleri gözden çıkarabileceğimi düşünmekteyim

1 Beğeni

Ulan böyle bir sahne vardı ya

4 Beğeni

Şunu yapın da izleyek yaw

Yalnız Homelander öyle bir karakter oldu ki Superman Homelander’ın çakması gibi hissediyorum artık.
Homelander Superman’in kötüsü falan değil. Başka bi karakter.

Bi güncelleme yapmak istedim :

Son konuştuğumuzdan bu yana İsveç’te 65 kişi daha öldü.

Milyon kişi başına ölüm :
İsveç : 595 , Norveç : 52, Danimarka : 129, Finlandiya : 65

San Marino, Andorra vb mikro ülkeleri saymazsak kafada Belçika var 1.125 kişi / milyon.
Dünya ortalaması 162.

Ciddi nüfus barındıran ve resmi verileri fazla tartışma yaratmayacak ülkelerden en başarılı görünenler :

Japonya : 14 , Güney Kore : 9, Avustralya :35, Yeni Zelanda : 5, Singapur : 5.

İklim, genetik falan illaki etki ediyordur. Ortalama yaş da keza çok belirleyici. Ama aradaki uçurumu tüm dünya vatandaşları sorgulamalı kesinlikle.

3 Beğeni

Bu iki videoya bitiyorum ya.

4 Beğeni

Ulan ne orijinal fikirler yav hehehe

Off şu animasyonu yapan yapan abinin Thanos vs Hulk projesi varmış.

Sürpriz sonlu

1 Beğeni

Unus Annus yayınını izleyen var mı benden başka?

Bir yıl önce Markiplier ve CrankGameplays tarafından oluşturulmuş kanal, ilk videosundan beri bir yıl sonra kanalı sileceklerini söylüyorlardı. Her gün için video var ama bundan 10 saat sonra bütün videoları ve kanalı silecekler, böylelikle videolar ulaşılamaz olacak.

:good:

İzleyecek video çıktı.

1 Beğeni

Jenerik cümleden dolayı heyecanlanarak açtım videoyu ama beyefendilik bozulmamış. Olmaz öyle saçma magazin.

1 Beğeni

Nereden tıkladım arkadaş… 2 saat önce açtım çalışırken arkada ses olsun diye. İş güç bitti ama konu o kadar güzel ve Fatih Altaylı seyirciye öyle güzel döşüyor ki bu programda kapatamıyorum… 2 saat daha ayaktayız mecbur.
1 Beğeni

Ben de izlemiştim bi ara. Bayağı keyifli programdı. Hem konu güzel hem anlatıcı iyi olunca akıyor zaten.

puhahahaha

3 Beğeni

A - KI - YOR

1 Beğeni

Örnek Youtube kanallarından biri.

2 Beğeni