Youtube Köşesi ⏯

Çogzel özeleştiri yapmış kurzgesagt

Klasik

Benedict Cumberbatch Çok Güzel Hareketler

Link atın

3 Beğeni
2 Beğeni

İstemsizce tebessüm garantili

3 Beğeni

Şu başlığın açılmasını bekliyodum

3 Beğeni
3 Beğeni

Futbol ve futbol hikayeleri üzerine bir sürü yerli/yabancı kanal var. Bu tam yemek yerken, bir şeylerle uğraşırken izlenebilecek çerezlik bir kanal: Oh My Goal

4 Beğeni

Coğrafya kaderdir

1 Beğeni

hoş kanal

1 Beğeni

Normal.

1 Beğeni

Tek videoyla iki sellout

1 Beğeni
1 Beğeni

Çok güzel seri.

4 Beğeni

Burasının birbirmize YouTube’da slime videosu izlemememiz için açtığımız, YouTube kanalları önerdiğimiz, videolar hakkında geyik yaptığımız bir başlık olacağını umuyorum. Başlangıç olarak: Hangi YouTube kanallarını önerirsiniz?

Afrikalı bir hacker taklitiyle insanların korkulu rüyası oluyor abimiz bilmeyen varsa kesinlikle binglenecek bir kanal.

1 Beğeni

Eski püskü demir eşyaları onarıp yenileyerek ilk hallerine döndürmece

Yol kenarında bulduğu kütükleri sanat eserine çeviren bi abi

Bu iki kanala son bir haftada 5-6 saat harcadım. Zengin olunca yapılacaklar listem genişledi.

4 Beğeni
3 Beğeni

Dün şu kanalı keşfettim.
Çeşitli konumlardaki ev sahipleri, evlerinin dekorasyonunu ve hikayesini anlatıyorlar. Muhteşem evler görüyorum izlemeye başladığımdan beri. Yeni gelin evleri veya ikea kataloglarındaki görüntüler değil kesinlikle.

Şu an top gibi(wow) odamı dekore etmek, ‘‘bu parçayı şuradan buldum, odaya şöyle bir görsellik ekledim, mimarımla böyle düşündük’’ tarzında cümleler kurmak istiyorum ya.

5 Beğeni

Çok çok güzel bir kanal, ben de instagram’dan görmüştüm paylaşımlarını ve dikkatimi çekti. Kendi evime çıkınca minimalist bir düşünce tarzıyla ev dizmek istiyorum, bakalım hayırlısı :slight_smile:

2 Beğeni

Yalnız bunlar çok zenginler ya, 4 binlik şamdanı 2 bine aldım diye sevinen tipler falan var bazı bölümlerde. En ucuz eve dahi en az 100 bin harcanmış bunlarda.

2 Beğeni