Yoltaşı Hanı

Yeni başladım okumaya ve çooook sardı, bence bir başlığı hak eden mükoş bir kitap serisi. :slightly_smiling_face:

10 Beğeni

Yapma Ege.

1 Beğeni

mükoş mu? Efso muazzo muntazamcık falan herhalde

1 Beğeni

Ne var ki?

Sen Türkçeyi öldürürsen, ben Türkçeyi öldürürsem, kim ayakta tutar genç divanların gramerini?

1 Beğeni

İlk kitabı dün bitirdim. Beklediğimden farklı bir kitaptı ama bununla beraber kalite olarak beklediğimin ötesindeydi. Mükemmeldi.
Bitirdiğim gibi başladım Bilge Adamın Korkusu’na, elimden bırakamıyorum.

2 Beğeni

SPOILER Ikinci kitaptaki DnD campaign’i tarzı takılma sürecinde(kralın verdiği vergilerde sorun var görevi)Felurian’a kadar olan kısım “eh işte” derecesinde olsa da genel olarak mükemmel bir kitap. Yazar Twitch yayınlarını bırakıp kitabını mı bitirse?

2 Beğeni

Başlığın adına bir düzenleme yapıp “kralkatili günceleri” diye eklersek iyi olur bence.

2 Beğeni

Bence gereksiz, bilen gelir böylece.

1 Beğeni

Auri’nin Prenses Arielle olması teorisine ne diyorsunuz?

1 Beğeni

Bence yüksek ihtimalli bir teori aurinin saray alışkanlıkları sergilediğini ve temizliğe aşırı önem verdiğini biliyoruz ama isim benzerliği bariz. Bu açıdan da düşününce kesin olacak diyemediğim bir teori.

2 Beğeni

Kayıp Rıhtım’ın yaptığı 1 Nisan haberine bir hafta kadar inandım ya. Geçen fark ettim.

2 Beğeni

Ben o habere farklı zamanlarda iki defa inanmıştım.

2 Beğeni

Başlığı canlandıralım, favori karakteriniz?

• Kvothe
  • Elodin
  • Bast
  • Tarihçi
  • Auri
  • Denna
  • Ambrose
  • Devi
  • Fela
  • Felurian
  • Kilvin
  • Elxa Dal
  • Simmon
  • Wilem

0 oylayanlar

1 Beğeni

Wuhuuuuu, Double Devi high Five

1 Beğeni

Kvothe ve Felurian arasında kaldım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Devi ne kadar güzel karakter.
Asalet +100
Dobralık +100
Karizma +27281828829292
Yetenek +100

3 Beğeni

Ankette Ambrose :nauseated_face: bile varken Manet’in olmaması :thinking:

2 Beğeni

O kadar çok karakter var ki unutmuşum.

2 Beğeni

İsim hafızam leştir. Kütüphaneden görevli hocanın ismi neydi yav? Köşeli ve prensipli karakterleri severim :ok_hand:

1 Beğeni