Yapılmış Tuhaf Dalgınlıklar

Az önce Gif aramak için Tenor’a girecekken adres satırına Tinder yazdığımı fark ettim.

5 Beğeni

Öğretmenime yanlışlıkla anneanne dedim.

9 Beğeni

Üniversitede kulaklığı takmış içimden şarkıyı tekrar ediyordum. Bir süre sonra dalmış dışa vurmaya başlamışım. Şarkı bitince kendime geldim. Herkes gülerek bana bakıyordu. Keşke sesim güzel olsaydı az…

Bu yaşanan üniversitenin başları bir de. Sınıfa alıştıktan sonra olsa sıkıntı değildi. Utanç vericiydi biraz.

5 Beğeni

10 sene önce yaptığım bir hata yüzünden, kızartma yaparken mutfağı yakacaktım.

8 Beğeni

Hesabı öderken kartı verdim, şifre diyerek pos makinesini bana döndürmüş ben de direk şifremi söylemiştim.

5 Beğeni

Uyku etkisinde gerçekleştiği için dalgınlık tanımına ne kadar uyar emin değilim. Üniversite yurdunda kalırken her zamanki gibi geç saatte yatıp erken saatteki ders/sınav için alarm kurmuştum. Sabah olup alarm çaldığında ise yıllardır aynı olan ses nasıl olduysa bu kez kulağıma bir farklı geldi ve bu alarmın kaynağının telefonum olmadığına emin bir şekilde elimi attım. Başucumda telefonum dışında 1.5 litrelik su şişesi duruyordu ve alarmın buradan çaldığına karar kıldım. Şişeyi bir dakikaya yakın bir süre boyunca elimde evirip çevirerek bir kapatma tuşu aradım, tabii bu sırada ses susmak bilmeyince oda arkadaşlarım öfkeli bir şekilde uyandılar ve tasvirini ettiğim görüntüyle karşılaştılar. Onların tepkisiyle o noktaya kadar çok mantıklı gelen eylemim bir anda tüm anlamını yitirmişti.

16 Beğeni

bammmmmmm

13 Beğeni

Başka bir işle ilgileniyorken USB kablosunu fark etmeden Ethernet girişine taktım. İşin tuhafı çok da uyumlu oturdu ama şarj olmadı tabii…

2 Beğeni

Minibüste parayı uzatırken aynı anda mesaj yazmaya çalışıyordum, adama birden HAYIR ÖYLE DEĞİL diye bağırmıştım bir kişi alır mısınız diyecekken

5 Beğeni

Gözümde olan gözlüğü aramak :neutral_face:

9 Beğeni

Gece yarısı uyanıp acaba yatmadan önce gözlüğümü çıkarmış mıydım diye gözümü yoklamak :kedi:

6 Beğeni

Ayakkabı yerine terlik giydiğimi asansörde fark etmek. Erken uyanmaya hayatımın hiçbir dönemi alışamadım :pensive:

6 Beğeni

Baş ağrısı ve yüksek düzeyde televizyon sesiyle uyanırsın. Uyku sersemliğinin daniskasını yaşamaktasındır ve boğazın kupkurudur. Su içmek için sarhoş gibi mutfağa gidersin, televizyondaki car car konuşmalar başını ağrıtıyordur. Mutfakla salonun arasındaki pencereden annen bir şeyler söyler ama anlamazsın, sürahiyi alırsın. Bardak bulmakla uğraşamayacak kadar sersemlemişsindir ve sürahiyi diklersin (Ağzını değdirmeden ağza dökerek) Tv sesi birden susar. Sonra mutfak ile salon arasından camdan bir bakarsın ki tv açık falan değil! Annen, arkadaşları ve kızlarının konuşmasıdır o ve şimdi bön bön sana bakıyorlardır. Utanarak öksürüp bütün suyu dökersin.

Sayın seyirciler bu benim utanç dolu bir günümdü.

3 Beğeni

Kirli sepetine atacağım çamaşırları çöpe atmıştım iki kez :no_mouth:

6 Beğeni

Ben de bulaşık makinesine yerleştireceklerimi çöpe atmıştım.

5 Beğeni

Yiyeceğiniz ürünün paketini açıp çöpe yiyeceği atmak. Tüm tatları kaçıran bir olay.

9 Beğeni

Uzun zamandır izlemek istediğim bir animasyon vardı, hiçbir yerde de bulamamıştım. Vimeo 'da satılıyormuş, en sonunda dedim kiralayayım ve yanlışlıkla Japonca versiyonunu Letonca altyazılı kiralamışım. Tekrar da 5 Euro veresim gelmedi, belki yine bir gün alırım ama şuan hayal kırıklığım çok taze. :why: Japonca bilen varsa verebilirim…

5 Beğeni

hangi animasyon?

1 Beğeni

Rocks in My Pockets

2 Beğeni

Danışman hocaya adıyla seslenmek… Sıçtın mavisinin gözüne perde ile inmesi…

3 Beğeni