X-Men: Dark Phoenix

Fox’un ana X-Men filmlerinin sonuncusu olması beklenen Dark Phoenix, 7 Haziran’da vizyona girecek. Her türlü gelişmeyi bu başlık altında takip edebilirsiniz.

Yarın yeni trailer :fire:

2 Beğeni

Posteri çok beğendim ya. İlk fragman bana iyi bir film olabilecek sinyali vermişti o tonu havayı sevmiştim
Çoğunluğun aksine bu filmi bekliyorum ve izliyeceğim sinema da

1 Beğeni

Kostüm olarak 60’lı yıllardaki seride yer alan kostüm favorim. Bu filmde de benzer bir renk tonunu göreceğiz galiba.

5 Beğeni

Fragmanı sonuna kadar izleyip izlememekte çok kararsız kaldım. Hiç heyecanlı bir bekleyiş içinde değilim bu filmde.

1 Beğeni

Ben merakla bekliyorum valla filmi. Fragmanlarda en ufak bir espri sekansı bile görmemiş olmak umut vadedici benim için. Bir tek şu kel göz tırmalıyor gibi.

2 Beğeni

Trailer güzel.Last standdan farklı olacağı belli özellikle efektleri çok beğendim kaliteli olucak onun dışında jessica chastainin villianı da manipülatif bir etkisi olacak jean için güzel olmuş.Lillandra diyorlar ona ama bilemedim.Jean scoot ilişkisine de değinicekler bayağı bence scott endişeleniyor sürekli jean için.Magneto zaten muhteşem.Jeanin magnetonun kaskını sıkıştırdığı sahne cool olmuş.Merakla bekliyorum.Bir de redditte hard core x men fanları ne demiş diye baktım şöyle bir yorum gördüm.Çizgi romanını da merak ediyorum bütün dark phoenix saga türkçeye çevrilse de okusam.

Dark, dramatic, and ominous. Now THAT’S how you make a Dark Phoenix movie

Filmin havası tam istediğim gibi olmuş.

3 Beğeni

Bu film bende en ufak bir heyecan yaratamıyor maalesef. Dark Phoenix’i 2. kez uyarlamak doğru bir tercih mi bilemiyorum. Apocalypse’de Mr. Sinister’a yol yapmışlardı, oradan devam edip yeni bir içerik sunmalarını tercih ederdim.
Serinin kronik problemleri Magneto dilemmaları ile Jennifer Lawrence seviciliği aynen varlığını korumuş gibi. Bu konuya dair yapılan sayısız eleştirinin kulak ardı ediliyor olması bende yapılan iş ciddiye alınmıyormuş hissi uyandırıyor maalesef.
Fragmanda özellikle Sophie Turner’lı sahnelerde en ufak bir duygu yaşamadım. Zaten karakterin bu versiyonunu doğru düzgün işlemeden Phoenix Saga’ya girişmiş olmaları baştan hata. Bu filmdeki olası ölümler, fedakarlıklar hiçbir etki yaratmayacak bu nedenle.
Fragmanda ayrıca bir ilgi çekici unsur eksikliği var, zaten önceki film first class serisinin en zayıf filmiyken ve bu durum hemen herkesçe kabul edilmişken bana kendini affettireceğini vaadeden, biraz olsun ilgi uyandıracak bir materyal önüme konulsun isterdim açıkçası.
Çok büyük bir sürpriz olmazsa serinin son filmini izleyeceğiz. Umarım en azından filmin finaliyle seriye güzelce vedamızı edebiliriz.

Gişede çakılacak. Rez alın

Şu film hemen geçse de Mcu’ya geçiş hızlansa

1 Beğeni

Bu film hani uzayda geçecekti?

Filmde mutantları avlayan ekibin ismi “MCU” :smiley:

Açılımı da Mutant control unit’miş. (yersen)

6 Beğeni
4 Beğeni

1 Beğeni

2 Beğeni