Wonder Woman 1984

Wonder Woman ikinci solo macerasına çıkıyor. Filmle ilgili haberler ise bu başlığa geliyor.

Şu filmi ertelemeselerdi bu yıl ne güzel izleyecektik.

Bu sene epey film vardı, 2020 takvim olarak daha uygun bir dönem oldu bence.

2 Likes

Umarım ilk film kadar sağlam olur, kahramanlığın ilham verici tarafını böylesine yoğun hissettiren bir film olmamıştı bana son yıllarda. O açıdan ilk filmden memnun ayrılmıştım bunun da aşağıda kalmamasını umut ediyorum.

4 Likes

Birebir katılıyorum. Filmde bacak bacak üstüne atınca saygısızlık etmiş gibi hissediyordum kahramana. Filmin çiğ yanları vardı bana göre ama o müziklerle falan, kahramanlığını harika verdiler.

1 Like

Daha farklı bir havası vardı son dönem süper kahraman filmlerinden, ha yine klişe yerleri var tabi yok değil ama görmezden gelinebilir. Steve’de iyi işlenmiş bir karakterdi mesela, hatta DCEU içinde ki birçok karakterden daha iyiydi diyebilirim.

1 Like

4 Likes

wonderwoman

5 Likes

Çok umutluyum bu filmden.

4 Likes

image

4 Likes

Have we started the fire? :heart_eyes:

İlk film bana kalırsa hala en iyi DCEU filmi. Kahramanlığı bu kadar başarılı ve yerinde işleyen çok iyi bir süperkahraman işiydi. 2. filmden ise beklentim büyük. Patty Jenkins karakteri çok iyi anlayan bir yönetmen. DC ilk film ile çok güçlü bir seriye adım attı. Umarım 2. film üstüne katarak devam eder.

1 Like

İlk film orijin filminin dışına çıkmadı bence. Farklı şeyler denemeyen filmleri yorumlarken bunu eksi bir kriter olarak görmek gerekir mi bilmiyorum tabii.

İkinci filmle birlikte serinin gidişatı daha net bir biçimde yorumlanabilir diye düşünüyorum.

Ben biraz olaya potansiyel açıdan baktım.

Gerçekten tanrıçasin😍

3 Likes

En azından cgi ı düzeltmişler.

2 Likes

Ne alaka oglum :smiley: ww ile frozen karşilaştiranda bir tek sensin.Biri animasyon diğeri live action ve hitap ettikleri kitleler de ayni değil.

2 Likes