Westworld

Westworld başlığımız açılmıştır.

1 Beğeni

Üstteki tanrının lutfu alttaki cezası

Ne zamandır yeni sezon?

2020 olması lazım

2 Beğeni

Yine aklıma geldi şu sahne bu vb. çok fazla lanet ötesi sahne var. Ya William ömrünü orda geçirdin nasıl aklına gelmiyor kafasına sıkmak son mermiyi sıkıyorsun o da elinde patlıyor. Şu sahneyi izlerken 2. mermiyi attığında arkadaşlarıma demiştim ucuz bir sahne geliyor galiba diye sonra yok artık bunu da yapmazsın demiştim. Final bölümünde pek çok olayı izlerken tahmin ettim.
2. sezon bence hiç güzel değildi. Güzel diyenle de mantıksız bulduğum sahneleri tartışabilirim fikrini değiştirecek mi merak ediyorum
Edit: 2. Sezonda güzel olan ender şeylerden biri Maeve’in geçirdiği değişim. İlk sezon tıpkı dolores gibi hiç ısınamadığım karakter ikinci sezonda hoşuma gitti.

2 Beğeni
1 Beğeni

Galiba bu sezon çok fazla dışı dünya da göreceğiz Dolres.

1 Beğeni
4 Beğeni

westworld

5 Beğeni

Star Warsdan mı bu? eheh :smile:

3 Beğeni
2 Beğeni

bu gelişme hiç hoşuma gitmedi ya. diziyi bulmaca çözer gibi izlemekten çok keyif alıyordum. umarım çok da basit hale getirmezler hikayeyi

3 Beğeni

4 Beğeni

2.sezon da muhtemelen çok izleyici kaybetti dizi HBO 3.sezon daha anlayışılır yapılmasın istemiş olabilir.

2 Beğeni

Westworld ilk 3 bölüm izledim bernald ile ilgili Twist iyi gizlenirken William ile ilgili Twist daha en başta belli etmişler.

2 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni