WandaVision

Supo, artik yarindan itibaren her hafta bir marvel yapimi olucak hazir misin buna :slight_smile:

2 Beğeni

Ne demek hazır mı; Marvel olmasa bugün Superman diye birini tanımıyoduk abi şunu unutmayın artık :upside_down_face:

3 Beğeni

Spoilerlık bir şey çıkmaz göreceli bir ifade. Kimisine göre fragmanlar bile spoiler. Benim için fragman dışında sızıntıların hepsi spoiler. Hatta daah hassas olduğum konuysa dizi yad a film yayınlandıktan sonra ben izleyene kadar onunla alakalı bilmediğim tek bir kare görmek dahi spoiler. O yüzden bu ifadeye katılmıyorum.

yarın geliyo daa bu

97 ile açmıştı şu an 94

metada 79 ile açmıştı herhalde şu an 78
2 Beğeni

Havaleler yapılmış :love:

3 Beğeni

EnRC0LDXEAMosWR

2 Beğeni

Lan valla geliyor ha. Harbi harbi Phase 4 başlıyor.

1 Beğeni

Sadece ilk 3 bölüm için dimi bunlar?

Satılık medya

2 Beğeni

Evet

1 Beğeni

Evde olanlar çok şanslı uyandığında 2 bölüm hazır olacak. Ben akşam 6,5-7 ye kadar :sob::sob::sob:

1 Beğeni

Dizileri gece izleme alışkanlığı edindiğimden dolayı ben de anca gece izleyebilirim…

4 Beğeni

Sabah izlerim muhtemelen ama geceye doğru çıkmasını isterdim aslında. Sinema salonu alışkanlığından karanlık ortamda daha keyifli oluyor

2 Beğeni

Kendimi gördüm bu yazıda. İllaki gece izleyeceğim yani. Aksi değil. Yada sipsiyah bir güneş perdesi olacak ki odanın içi kapkaranlık olsun anca öyle izleyeyeyim. Çok çok nadir 2-3 durum dışında yıllardır gündüz tek bir bölüm bile izlediğimi hatırlamıyorum.

O gündüz ışığının ekrana yansıyıp hiçbir şey gözükmemesine sinir oluyorum.

2 Beğeni

@Buggy sen haftalık takip edecek misin yoksa yine biriktirip sezonu bir seferde mi izleyeceksin?

Ben MCU yu dizi ya da film değil deneyim kategorisinde tuttuğum için başka alışkanlarla kıyaslamıyorum. Ama tabiki herkes ben değil :smiley:

2 Beğeni

Ilk çıktığı an izlemeyi tercih ederim ben.

Bunun ilk 2 bölümünü izleyeceğim sadece bi nasılmış diye bakmak için, gerisini ise biriktirerek. Bölümler 30 dk falansa yine beni kesmez her hafta o kadarcık süre.

Hayır demiyeceğim demiyeceğim.