WandaVision

Birer saat baya sürpriz benim için. Ben mandalorian gibi minimal tutarlar dedim ama sitcom bölümlerinin epey bütçeye destek olması bölümleri uzun tutmayı sağladı muhtemelen. Sevindim ya, doya doya izleriz.

2 Beğeni

Çok güzel haber, Moon Knight ile beraber beklediğim bir diğer dizi de Wandavision. Daha hiçbir fragmana da bakmadım. Benim için hala kapalı kutu.

1 Beğeni

1 er saat olmasi cok iyi olur

1 Beğeni

EW’in haberinde 6 saat olduğu yazıyor ama kaç bölüm olduğu açıklanmamış diye biliyorum. 6 saat olunca öyle çıkarım yapılmış sanırım, öyle de olabilir tabi.

1 Beğeni

Bölümlerin 1 saat olacağına dair çıkarım yapılmış ama dram dizilerine 1 saat, komedi dizilerine yarım saat denmesi karasal yayın televizyon dizisi geleneği ile alakalı. Dizi 42 dakika bile olsa reklamlarla birlikte televizyon yayınında 1 saatlik boş alan kapladığı için 1 saatlik dizi denir. Komedi dizileri 20 dakika ama onlara da yarım saatlik denir.

Hem orijinal makalede 6 saatlik seri demişler. Bölümlerin kaç dakika olacağı şu an belli değil. Hem zaten çok önemli de değil. The Mandalorian’a bakıyoruz 50 dakikalık bölümde var, 30 dakikalıkta. Kısa olsun kaliteli olsun. Önemli olan kalite.

5 Beğeni

35 dakinın altı da çok fazla “başına oturur oturmaz bitti” izlenimi veriyor. Keyif açısından (sitkomlar hariç) en ideali 40-50 dakika arası olanlar. 55 dakika maksimum o da çok gerekmişse. Ama işte sinema kalitesinden taviz vermemek birinci öncelik olması lazım. O yüzden yarım saati de sineye çekeceğiz artık.

3 Beğeni

15 Ocak

9 Beğeni

Acele etmesinler ya black widowdan sonra yayinlasinlar daha iyi olur.

2 Beğeni

2020’yi tamamen boş geçtik. 2021’e hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Hadi hayırlısı.

2 Beğeni

Ne yaptılar ettiler Wandavision’ı da 2021’e ertelediler. En azından resmi bir tarih duyuruldu o da bir şey.

1 Beğeni

images

Dizi ertelenmiş üzüldüm :lying_face:

2 Beğeni

EmU4qVXW8AE4IUY

3 Beğeni

Beklemekten yoruldum artik, niye seneye bıraktılar bu diziyi 1 ay erken yayımlasaydınız ya
https://www.instagram.com/p/CH0hNTTA1MK/?igshid=95fkz568otrw

1 Beğeni

5 Beğeni

Üstteki kapakta Vision’ın tipi şahaneymiş.

1 Beğeni

Fat vision olsun pliss pliiss :baby: :pepe:

2 Beğeni
2 Beğeni

Jim de dizideydi zaten, mantıklı olmuş.
4 Beğeni

Thor’un başına gelmeyen kalmadıktan sonra bu açıklama sanki olmamış be reyiz.

@PizzBluet bir yerde “that’s what she said” lafı kesin geçecek bak şimdiden söylüyorum.

2 Beğeni