WandaVision

İlk dizimizi 2020 bitmeden izliyoruz hayırlı olsun. Ertelenmemesi iyi oldu.

6 Beğeni

5 Beğeni

Çekimler tamamlanmıştı değil mi?

1 Beğeni

Evet Bir tek ek çekimler vardı o da şu anda yapılıyor.

1 Beğeni

Bu yıl aldığım en güzel haber :smiley:

O halde 30 Ekim’de gelecek Mandalorian 8 haftalık periodunu tamamlamaya yakın Wanda gelecek ya da ilk 3 bölüm aynı anda verilirse Mandalorian (sanki öyle duymuştum) biter birmez Wanda gelebilir. Kısacası Ekim sonu ile birlikte nihayet yüzümüz gülmeye başlıyor inşallah. Çok mutluyum.

1 Beğeni

@dean Dizinin bu sene geliyor olması demek acaba bazı sahnelerin diziden silecekleri anlamına gelir mi ? Çünkü bu dizi Doctor Strange filmine bağlı ve filme de daha çok var.

1 Beğeni

Şu ana sıralaman pek bir önem Yok. Dizin Film bağlı da Bir sıkıntı olmayacaktır. Adamlar çekip yayınlaya bildiklerini yayınlayacaklar düşün Black Widow tekrar erteleneceği konuşuluyor. sinemalar ne zaman normal döneceği belli değil. Ki Disney sinemalar bu haldeyken gişe planlar da verakat ederek filmler gösterim sokabilir 2021 de.

1 Beğeni

Bi salın la :baby:

@Chief bunda artık rahatsız olmaya başladım. Adam 2 kişi konuşurken araya giriyor.

Boşver Oktay takma supo ışte

1 Beğeni

Phase 4 ilk açıklandığında iki yapım birbirine oldukça yakın şekilde çıkacaktı. İşin kötü yanı makas iyice açıldı. Wanda yaklaştı, Doctor uzaklaştı. Lakin diziden sahne silmezler. Doctor Strange cameosu felan bekleniyordu. Herhalde onlar kalır. Çünkü her ne olursa olsun Doctor Strange sonra vizyona girecek bu bağlamda sıra bozulmuyor. Black Widow ve Falcon-Winter ilişkisi daha problemli. Falcon hazır olsa dahi Black Widow’u beklemek zorunda.

3 Beğeni

Gene banlanmış xd iyi tatiller Suphi

3 Beğeni

14 Beğeni

akıt gelsin

2 Beğeni

Marvel Endonezya tarihi “sızdırmış.” 30 Ekim’de geliyor.

4 Beğeni

Güzel fragman olmuş. 30 ekim de gelirse iyi olur.

2 Beğeni

Sabah sabah süpriz oldu. Çok acayip bir iş geliyor çok. Ne kadar özlemişim ya MCU. Şu an çok mutluyum.

2 Beğeni

Kathryn Hahn’ın oynadığı karakter kim acaba? Dizide ana villain o olacak çok belli. Hatta bu farklı zaman dilimlerinde yaşadıkları “sahte” yaşam da sanki Wanda değil de bunun başının altından çıkmış gibi bir izlenim aldım ben.

1 Beğeni

Doctor Strange’de Nightmare olacak deniyordu acaba onunla başlayan bir serüven olmasın bu? Kılık değistirmiş ve Wanda’ya sanrılar yaşatıyor Multiverse’ü açtıracak kadar kontrolden çıkartma eğiliminde? Bilemiyorum ama dizi buram buram sinema kalitesi kokuyor hele o müzik o geçişler. Fragmanı kim hazırladıysa aşık oldum. Disney’in bu dizi girişimine inanılmaz mutluyum, ki bilen bilir dizi işlerine felaket karşıydım görsel uyum yok diye. Burada bu çok iyi sağlanıyor ve çok planlı yapılıyor. Heyecanlıyım vesselam.

1 Beğeni