Venom: Let There Be Carnage

Ben de bundan endişeleniyorum ama neyse yapicak birsey yok inş cgi iyi olur

Spiderman’li bir vVenom filmi geliyor galiba. Ne diyorsun @dean

1 Beğeni

İki stüdyo arasında sınırlar kalktı artık. Crossover gerçekleşir mi sorusundan çok ne zaman gerçekleşecek sorusu öne çıkıyor. Bu film hikaye anlamında da uygun. Ben bekliyorum. Simbiyotun Spider-Man’e bulaşması ve ardından tekrar Eddie’ye geçmesi Venom kostümüne örümcek güçleri verecektir. Belki final savaşında Carnage’a karşı birlikte bile hareket edebilirler.

Yalnız Captain America: Civil War’ın ikinci fragmanında ilk kez görünmüştü Spider-Man. Fanlar için çılgıncasına bir an yaşanmıştı. Ben orada hissettiklerimi hiç unutmam. Bu filmde de hiç renk vermeden son fragmanı 1 saniyelik Spider-Man ile noktalarlarsa Civil War kadar olmasa da bu da baya bi’ fanları coşturur.

6 Beğeni

İlk filmde Tom Holland’ın seti ziyaret ettiği ve sahne çektiği ama sonrasında bu sahneyi kestikleri haberleri dolaşıyordu. O zamanlar bu filmler MCU ile bu kadar iç içe gündeme düşmüyordu.

Şimdilerde Morbius fragmanında Spider-Man içeren posterler görüyoruz. Bence bu filmde net Spider-Man olacak.

1 Beğeni

Bu resmi mı?

Değil. Fan çalışması.

1 Beğeni

Bugün rüyamda gördüm filmi çok korkunçtu haberiniz olsun. Millet rüyasında neler görür benim gördüğüme bak te Allah’ım…

2 Beğeni

Kim çizdiyse Woody Harrelson abimizin yüzünü katletmiş.

R rated yazıyor.
6 Beğeni

İnşallah R yapmazlar.

5 Beğeni

Carnage’in bulunduğu bir filmin R-Rated olmamasının hiçbir mantığı yoktu zaten.

2 Beğeni

Anlamadım, sebep?

1 Beğeni

İlk filme gönderme yapıyor sanırsam. Sözde ilk film de R-Rated olacaktı sonradan filmin tonunu düşürerek vazgeçtiler bu karardan. R yaptılar kısaca :cool:

3 Beğeni

He inceyi göremedim :sweat_smile:

3 Beğeni