Venom: Let There Be Carnage

İlk filmin muazzam başarısının ardından (finansal tabi, yoksa filmi bende beğenmedim.) İkinci film için yeşil ışık yakıldı. Tom Hardy, Michelle Williams ve Woody Harrelson ilk filmdeki rollerine geri dönüyor. Yönetmende bir değişiklik olacak. Filmin şu an için vizyon tarihi 2 Ekim 2020.

4 Beğeni

bu filmi beğenen sadece ben mi varım nedir… filmdeki tek eksiklik spider man’in olmamasıydı en azından ona olan nefretini dile getiren hiçbir diyalog olmamasıydı.

5 Beğeni

2.film ile umarım üstüne daha da katar Sony. Ama şu espri dozajını düşürmeleri lazım… Uzaylı varlık ile şakalaşma diyalogları duymak istemiyorum arkadaş ya…

3 Beğeni

Bir de komik olsalar barı ulan sen disney bağlı bir Marvel Studios film değilsin Sony filim isin yani komik olmayan şakalar yapmak zorunda değilsin.

2 Beğeni

şakalaşma diyaloğu gerçekten olmamış… deadpool gibi bir hava yaratmışlar akıllarınca. daha badass bir venom lazım.

3 Beğeni

R rated olmadığı sürece ciddiye alamadan izliyorum venomu.İlk film akıyordu yine bir şekilde hikaye çok iyi olmadığı halde ama 2.filmde yine aynı kafada giderlerse bu sefer ilki kadar büyük sükse yapamaz.
Gerçi ilk filmin yönetmeni ile devam etmeme kararı almaları da buna işaret sanırım daha farklı bir şey gelicek

2 Beğeni
1 Beğeni

Madem böyle bir şey mümkündü, Venom’un orijinini değiştirmelerine ne gerek vardı. -.-

1 Beğeni

Sony venomun bu kadar çok hit olacağını tahmin etmemişti bence.Onlarda çok şaşırdılar.100 verip 820 aldılar son yılların en çok kar eden filmlerinden biri oldu venom.Feige de biliyor spiderman ve venomun içinde olduğu bir filmin olası sonuçlarını.Film hem mcuda geçer feigenin de işine gelir evreni büyütür

1 Beğeni

tom hardy will return

Yemin ediyorum tam başlığı açtığım anda denk geldi.

2 Beğeni

İlk filmin yönetmeniyle yola çıkmayacak olmaları güzel tercih. Umarım ilk filmdeki gibi Sony son anda filmin üzerinde değişiklikler gerçekleştirmez.

1 Beğeni

Usta…

1 Beğeni