Utanç Tahtamız (Guilty Pleasurelarımız)

Püü size! Bu başlığı nasıl açmazsınız ilk gün?

1 Beğeni

2 Beğeni
1 Beğeni

Evde kek yapıldığında, kek hamurunu çırptıkları şeyi kaşıkla sıyırarak yemeye bayılırım, evet guilty pleasure…

7 Beğeni

Tv’den film izlemek,böyle reklamını bekleyerek falan.Bayılıyorum.Hala küçükken aldığım nostaljik tadı alıyorum sanırım.
İnsanların bu eylemden neden nefret ettiklerini anlıyorum;dublaj,filmin kesilmesi,sansürü ,reklamı vs… Ama ben bayılıyorum,hafta sonu kahvaltı yaparken çıkan aile dostu filmleri gözünü kırpmadan takip etmek falan çok güzel aktivite :grinning:

9 Beğeni

MCU öncesi dönemde çıkmış ve genel olarak kötü kabul edilen süper kahraman filmleri.

O dönemde birçok iyi film var X-Men, Spider-Man 2, Batman Begins vs gibi. Fakat aynı derecede sevilmeyen filmlerde var örneğin Daredevil, Ghost Rider, Fantastic Four, Superman Returns gibi. İşte ben bu kötü olduğunu bildiğim filmleri izlerken garip bir keyif alıyorum. Sevdiğim oyuncuların o dönem ki hallerini izlemek, sevdiğim karakterlerin kötü de olsa değişik yorumlamalarını görmek hoşuma gidiyor. O cheesylik de çocuksu bir zevk verebiliyor insana. Nostaljik bir değeri de var tabi.

Örneğin Spider-Man 3’ü daha dokuz yaşındayken sinemada izlemiştim ve çok etkilenmiştim. Çoğunluğun kabul ettiği gibi serinin en kötü filmi fakat benim için ayrı bir yeri vardır. Şimdi dönüp bakınca dalga geçilecek çok yanı olduğunu görüyorum ama kendini de izletiyor bir şekilde.

1 Beğeni

kötü diyen herkes zırlasın iyi tırttı bu.

1 Beğeni

İkinci filmine göre çok daha iyiydi orası kesin.

1 Beğeni

İkinci filmde tırt güzel

Recep İvedik 2 ve 3. Özellikle ikinci filmi hala kahkahalar atarak izlerim.

3 Beğeni