Underrated Bulduklarınız

İki sezonunu izledim henüz. Gayet kaliteli dizi.

1 Beğeni

Geçen yıl izlediğim bir dizi. Cinsellik konusunun biraz bokunu çıkarmasa güzel dizi. Ruth Wilson’ın daha sonradan diziden ayrılmasının sebebi de buymuş. Canına tak etmiş kadının artık cinsel sahneler.

2 Beğeni

Uzun süre önce ilk sezonu izleyip devam edememiştim sonra unuttum gitti. Prime’a tekrar üye olunca bir baktım 7 sezonun tamamı var.
Taş gibi dizi ya taş. Neredeyse The Wire, OZ falan ayarında. Gerçekten uzun zamandır bu kadar yoğun ve merakla izlediğim bir dizi olmamıştı. Resmen başından kalkamadım.
Underrated’ın kralıymış gerçekten, başrolünden figürana, yapımcısından çaycısına bütün ekipten özür diliyorum.

3 Beğeni

Bu dizinin yaratıcı ekibinden çıkan Kurt Sutter sonra gitti, dünyanın en Underrated dizilerinden bir başkası olan Sons of Anarchy’yi yaptı. Adamlar şaheser ortaya çıkarıyor her seferinde ama belli bir kitle haricinde kimse bilmiyor bile neredeyse.

2 Beğeni
1 Beğeni

Arkadaşlar televizyon tarihinin en iyi eserlerinden birini kaçırıyormuşum farkında değilmişim.
Bu kadar.

6 Beğeni

İlk sezonu için katılmakla mükellefim.

3 Beğeni

Her sezon üstüne koyuyor bence. Hala nasıl üçüncü sezonun üstüne çıkabildiler diye düşünüyorum.

4 Beğeni

Bu dizinin son sezonu tam anlamıyla müthiş.

4 Beğeni

Bana bunlarla gelin ya. Ben de 3 sezon izledim ve henüz 4. sezona başlamamıştım. Gerekli gaz alındı ve hemen final sezonuna başlanıyor.

4 Beğeni

Bir nesile pc kamerasını bantlattı bu dizi .d

Favori dizilerimdendir benimde, ilk çıktığından beri sonuna kadar güncel haftalık ederek bitirmiştim.

5 Beğeni

İzle mr robot başlığında yaz sonra biraz hareketlendirelim başlığı.

3 Beğeni

En iyi dizilerden bahsedilirken pek ismini görmediğim için bu başlığa yazıyorum. Senaryosu, oyunculukları, prodüksiyon kalitesi, o dönemi adeta yaşatmasıyla muhteşem bir yolculuktu.
Finalinin son anı zaten serinin ne kadar iyi yazıldığını tek başına gösteriyor.

Ve underrated demişken… Jon Hamm muhteşem bir oyuncu.
200

3 Beğeni
1 Beğeni