Underrated Bulduklarınız

La la la la öğğğhööö öğğğhööö… Haydi hep beraber kamufle ederek tarihten silelim bu espriyi

1 Beğeni

Kanal geri döndüğünden bu yana oldukça güzel filmler yayınlandı. Yayınlanan filmleri orjinal dilinde, sansüre maruz kalmadan ve kesintisiz izleyebiliyor olmak önemli.

2 Beğeni

Hafta sonu western keyfi.

1 Beğeni

Yapma Emir Abi, ashreyiz’de bile övüyorlar adamı.

2 Beğeni

Film olarak;

Dizi olarak;

Kitap olarak;

4 Beğeni
3 Beğeni

A Ghost Story’nin yönetmeninden. A Ghost Story kadar lafı geçmedi ancak burun buruna yarışır gibi.

7 Beğeni

Fox’un Marvel filmleri.

3 Beğeni
1 Beğeni

Thor tercihi Unpopular Opinions kapsamına da giriyor galiba biraz. :smiley:

1 Beğeni

Evet bayağı giriyor .d

1 Beğeni

Şahsen Andy Serkis’in uyarlamasını daha çok sevdim. Yanlış anlaşılmasın, Jon Favreau’nun uyarlamasını da başarılı buluyorum. İki filmin yapmaya çalıştığı şeyler çok ayrı şeylerdi, iki yapım da yapmak istedikleri şeyleri büyük oranda benim için başardılar. Sadece Andy Serkis’i kattığı yeni şeyleri, ormanı daha tehlikeli bir yer haline getirmesini falan daha çok sevdim. Ayrıca Rohan Chand hariç Mowgli’deki performansları daha başarılı buldum, özellikle Benedict’in Shere Khan’ı gerçek anlamda içimi ürpertti.
3 Beğeni

Coen Biraderler’in en özel eseri. Oscar Isaac’in adeta dünyaya gelme sebebi.

Hakettiği değeri hiçbir zaman görmeyecek maalesef.

“I’m tired. I’m just so fuckin’ tired. I thought I just needed a night’s sleep but it’s more than that.”

7 Beğeni

Bir de üstüne çıkabilse şu performansın…

1 Beğeni

A Most Violent Year ile de iyidir bence. Bir daha da üstüne çıkamadı şu çıtanın. Bu arada A Most Violent Year da aşırı underrated dır.

2 Beğeni

Co-Op oyun konsepti.

1 Beğeni
1 Beğeni

Son iki bölümle iyi toparladılar bence, fena bayıyordum ama ilaç gibi geldiler.

1 Beğeni
4 Beğeni

Ekmek arasında tahin helvası.