Too Old To Die Young (NWR)

En sevdiğim yönetmenlerden Nicolas Winding Refn (Drive, Only God Forgives, Bronson), Ed Brubaker (Kill or Be Killed, Criminal) ve Halley Wegryn Gross (Westworld, The Last of Us Part II) ile birleşip Los Angeles sokaklarında geçen bir suç öyküsü yaratmış. Amazon ev sahipliği yapıyor bu esere.

Kadrosunda Miles Teller (Whiplash), Jena Malone (The Neon Demon), Callie Hernandez (La La Land) ve John Hawkes (Three Billboards…) gibi isimlerin bulunduğu dizinin bestekârı da Cliff Martinez (Drive) olacakmış.

Şahsen heyecanla bekliyorum, izlemeyi ve burada tartışmayı. Gelen haberleri veya dizi hakkında herhangi bir gelişmeyi bu başlık altında paylaşıp/tartışabiliriz.

6 Beğeni

Bu adam aynı zamanda çizgi roman yazmıyor muydu?

Oyun, dizi ve film yazarlığı da yapıyor.

The Winter Soldier’da yazardı, hatta cameo rolü de vardı. Görselde bize göre soldaki kişi kendileri oluyor.

3 Beğeni
1 Beğeni

“Too Old to Die Young goes hard on neon lights and ultraviolence”

Gerisini okumama gerek kalmadı :d

2 Beğeni

Dizi başladı, tüm bölümler geldi. Binge vakti .d

Bu Fantastic Four nasıl filmdir anlamadım, oyuncuların hepsi başka projelerde iyi işler çıkarıyor.

Güzel dizi fakat bölüm süreleri daha kısa olabilir miymiş diye düşünmedim değil. Eskiden bu sürede sinema filmleri oluyordu.

Olağan artık bu.

Diziler hem kalite hem de genel anlamda filmlerle rekâbet edebiliyor.

Çoğunlukla karakterleri daha iyi açıp, anlatmak istediğin hikayeyi bölmeden veya kesme odasında bırakmadan tam haliyle anlatabiliyorsun. Daha az riskli ve çoğunlukla yararlarına oluyor.

Ben baya sevdim diziyi bu arada. Ed ile Refn iyi kaynaşmış çok hoş/değişik bir hikaye anlatıyorlar şuan. Kill or be killed’ı da Refn’in uyarlamasını isterim ileride.

Dipnot: Martinez’in müzikleri ateş ediyor.