Titans

DC Universe’ün ilk orijinal içeriği bilindiği üzere Titans dizisiydi. İkinci sezon onayı da geldi. Dizi ile ilgili görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

4 Beğeni

Kadro git gide güçleniyor, efektler nasıl olacak acaba. :thinking:

4 Beğeni

Sezon finalinde oynayan adamın çıkıntılı olmayan yüzeyi yoktu, tam anlamıyla kas yığınıydı. O kadar kasa ne gerek var yav. Yeni cast iyi olmuş. :smiley:

3 Beğeni

Kostümü de çok merak ediyorum, siyah tshirt’lü görünüm epey güzel ama diğer karakterlerin kostümünün yanında fazla sade kalabilir.

4 Beğeni

Bence sırıtmaz ya, onun da kendi tarzı. Hafiften bi ağır abilik de olduğu için sıkıntı yaratmaz.

5 Beğeni

DC’nin en iyi işlerinden biri bana göre. Umarım ikinci sezon da en az ilk sezon kadar iyi olur

4 Beğeni

Dizi olarak sıralayacak olursam:
1- Doom Patrol, 2- Titans, 3- Batman (1966-68)

1 Beğeni

Titans kötü dizi, Doom Patrol çerezlik

5 Beğeni

Bu dizinin çok ciddi sorunları var ve gerçekten düzeleceğine inanmıyorum.

1 Beğeni

Doom Patrol’u daha izlemedim ama onu da ilk fırsatta izleyeceğim

2 Beğeni

Mesela ne gibi sıkıntılar var?

Titans kötü bir dizi olduğunu düşünmüyorum. Evet karakterler çizgi romanlar da ki gibi karakterisyonlar sahip değiller ama izlerken benim aklımla dalga mı geçiyorsunuz dediğim bir sahne bile yok. Doom Patrol ise bence muhteşem bir dizi.

1 Beğeni

Mesela karekterizasyon
Neredeyse bütün karekterler özellikle de Dick saçma bir karanlık fetişine kurban gitmiş durumda Batman’ın katmiyorum bile.
Oyunculuklar gerçekten kötü ve cgi gerektiren karakterlerin ekrana yansıtılma şekilleri gerçekten göz kanatiyor.
Hikaye örgüsü çok sığ ve en kötüsü de bu sıkıntıların hiç biri birşeyler yapmaya çalışıp da yapamayan bir ekibin değilde özellikle bu şekilde olmasını isteyen bir ekibin ekibin eseri olușu.

1 Beğeni

Hiç bir dediğine katılmıyorum.

Evet çizgi romanlar ile karşılaştırdığın zaman böyle olabilir. Ama ben bunu çokta kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Hiç katılmıyorum.

Bunu katılıyorum ama ben yapılan iş sevdiğim de çokta sıkıntı etmiyorum.

Ne diyeyim Oktay saygı duyarım görüşlerine.
Beğenerek izliyorsan ne mutlu sana bana sadece iyi seyirler demek düşer.

1 Beğeni

Titans kötü ya. Büyük hayal kırıklığı. Hele o sezon finalinden sonra çok kötü bir tat bıraktı bende. Boş verin Titans’ı, Hawk and Dove dizisi yapın.

3 Beğeni

2 Beğeni

Titans denildiğinde ilk akla gelen villain Deathstroke oluyor ama güç dengesi olarak bana pek makul bir eşleşme gibi gelmiyor.

2 Beğeni

Belki de fiziksel mücadaleden çok, beyin gücüyle Titans’ı alt etmeye çalışan bir Slade Wilson izleriz.

Ulan 60 yaşındaki adamı Deathstroke yapmak ne bileyim. DC bok ye ya. Çok gerilerde kalmayı gerçekten hak ediyor bu amatörlük sızdıran firma.

Ben çok daha iyi bir Deathstroke olurdum

1 Beğeni