Thor: Love and Thunder

Bence görürüz. Mjolnir üzerinden dizi ve filmin bağ kuracağını düşünüyorum. Hatta filmin villain’ı tahmin edildiği gibi Gorr olursa belki de Loki kendi dizisindeki zamanda yolculukları sırasında (paralel evren olaylarını da katalım) finalde Gorr ile karşılaşacak. Onun hakkında bilgisi olacak. O şekilde de filme dahil olabilir.

2 Beğeni

Dizi de gösterirler mi Gorr’u? Yani dizi bütçesi çapı falan buna el verir mi? Bütçe verse de dizilerde bu kadar büyük karakterlerk CGI işlerini filmlerden önce yaparlar mı?

1 Beğeni

Fiziksel olarak göstermesine gerek yok ki.

2 Beğeni

Onu şundan dolayı sordum aslında, şahsi bir takıntılıkla alakalı. Dizilerde gösteremiyor olmak dizileri biraz filler havasına sokuyor hissi veriyor bu yüzden pek hoşuma gitmiyor. Çizgiromanlarda en kenarda olan tie-in hikayede bile Thanos çizilebiliyor bütçe gerektirmiyor falan ya, benzeri dizi film karmasına gelince çok zorlaşıyor. Keşke bu elini kolunu bağlama durumları hiç olmasa.

1 Beğeni

Bu diziler çok yüksek bütçelerle bizzat Marvel Studios tarafından çekiliyor. Hiç öyle filler endişen falan olmasın yani. Filmlerden çok bir farkı olmayacak. Nereden kimin çıkacağı da hiç belli olmaz. Loki’nin bir yerinde Kang çıkıp gelse ben aşırı şaşırmam şahsen mesela.

3 Beğeni

Bazı büyük şeyler de pek dizilerde başlatacaklarını sanmam ama yine de neden olmasın. Umarım dediğin gibi olur.

1 Beğeni
3 Beğeni

Sanırım bu, zayıflıyor anlamına geliyor. :joy:

Edith: Ya da düşündüm de, salatının büyüklüğünden dolayı oburluğu hala devam edip zayıflayamayacağı anlamına da geliyor olabilir. Ulan Waititi hiç bir şey çıkartamıyoruz sayende.

2 Beğeni
3 Beğeni

New Rockstars youtube kanalında Stormbreaker’ın groot ile oluşması, Stormbreaker’ın bifrost içermesi ve Vin Diesel’ın Alpha Groot geliyor ifadesinden hareketle Stormbreaker’ın Yggdrasil’e dönüşeceği teorisini söyledi. Kulağa çok havalı ve yaratıcı geliyor. Ne düşünüyorsun bu konuda @dean

1 Beğeni

İlginç ama yok olan Asgard idi, Yggdrasil duruyor. Birinin Yggdrasil’e dönüşmesine gerek yok gibi.

1 Beğeni

Evet Yggdrasil bahsedilmişti evrende ama yine de belki fiziksel formlaştırılabilir de. Bilmiyorum ya çok tatlı olurdu.

1 Beğeni

Kaynağı ne bu iddianın ?

1 Beğeni

Natalie Portman bir programa katıldı orada söyledi.

1 Beğeni

Enteresan açıklama yapmış. İroni yapmıştır muhtemelen filmden önce geçirmesine izin vermezler.

1 Beğeni

Haberi direkt çevirdiğin zaman bazen böyle garip anlamlar çıkıyor.

1 Beğeni

silly demiş işte şapşal şey :ehehe:

2 Beğeni

Ahahah muhteşem çeviri. Hatta ailesine de sert söylemlerde bulunmuş

3 Beğeni

Aynen bunu diyordu.

1 Beğeni