Thor: Love and Thunder

Thor’un 4. filmi Taika Waititi ile geliyor. 5 Kasım 2021’de vizyona girecek olan filmde Natalie Portman da geri dönüyor.

3 Beğeni

Thor 5: Cesur ve Güzel

3 Beğeni

Jane Foster yeni Thor olacakmış.

2 Beğeni

He-Man Thor

2 Beğeni

Zaman içinde bu logo da değişir mi acaba.

2 Beğeni

Biraz değişir ama anca renkler fln yani yine açık tonlarda kalır gibi, ani bir karanlık tona geçiş olmaz.

2 Beğeni

Bu filmde Enchantress ve Beta Ray Bill görürüz umarım

3 Beğeni

Evrende artık 2 tane Thor var. Vay be!

1 Beğeni

Guardians of the Galaxy 4’ten önce vizyona giriyor. Thor bağlantısını nasıl kuracaklar merak içindeyim.

2 Beğeni
1 Beğeni

Abi çok tuhaf ve komik geliyor ya… Neyse bir şey demiyorum, bu tayfa tarafından linçlenmek isteyeceğim en son şeylerden biri sanırım.

3 Beğeni

Goddess of Thunder

image

2 Beğeni

Kadın Thor bekliyordum ama Valkryie falan olur diye düşünmüştüm. Natalie Portman büyük sürpriz oldu.

1 Beğeni

yine bu kadını evrene dahil ettiler ya ne deyim thor1 ve thor2 de zaten kötü oynuyordu sözde bilim kadını olacak ama alakası yok hiç onu veremedi asgarda gittiğinde de sanki farklı bir ülkeye gitmiş gibi davrandı…zaten kadın bu rolü hiç istemedi keşke başka bir castla devam etselerdi

3 Beğeni

Ragnarok ile seri ne güzel toparlanmıştı. Önce Dude Thor sonra bu karar…

4 Beğeni

o kararlarla daha da iyi oldu bana göre

1 Beğeni

Aynı şeyi iddia eden başka kişileri de gördüğüm için soruyorum. Natalie Portman’ın buna dair bir söylemi var da ben mi bilmiyorum? Yoksa karakter filmlerde iyi işlemediği için mi böyle bir algı oluştu?

1 Beğeni

Comic-Con’da sahnede Mjolnir ile çekilen fotoğraflardan sonra böyle bir izlenim oluşmuş sanırım.

2 Beğeni

Tessa Thompson ve Scarlet Johansson gayet mutluyken, Natalie Portman sanki zorla getirilmiş gibiydi.

3 Beğeni

kadının resmi bir açıklaması yok ilk thor filminden sonra sosyal medyada kadının bu rolü oynamak istemediği ama anlaşma gereği thor2de de oynamak zorunda kalmış dedikoduları vardı thor3de de çokda uzatmadılar galiba bu konuyu tabii şimdi mcuya da büyük oyuncular katılmaya başlayınca thor4 mevzusu çıktı kadının kendisine bir söylemim yok çok iyi bir oyuncu ama jane foster karakterine yakışmıyo umarım taika waititi thor 4 de bunu değiştirir

1 Beğeni