The Witcher

Bu senenin en fazla beklenen dizilerinden biri de The Witcher. Dizi Andrzej Sapkowski’nin yedi kitaplık ünlü serisine dayanıyor. Geralt of Rivia rolünde Henry Cavill’i izleyeceğimi The Witcher, Netflix üzerinden yayınlanacak.

4 Beğeni

Netflix gözlerimin önünde çok sevdiğim bir seriyi harcayacak. Tüm parayı Cavill’e gömdüler herhalde Yen’i canlandıracak oyuncuyu görünce lanetimi @Madman ile paylaştım zaten zamanında feelsbadman

5 Beğeni

Cavill reyizden şüphem yok benim, diğer castingler ise dizi yayınlanınca belli olur. Benim beklentim büyük. Dizinin yaratıcısının hevesi ve dizide çalışan yönetmenlerden dolayı çok iyi olacağını düşünüyorum.

@Wicardorith Yuşa bu Yennefer’i oyundaki gibi bekleme bence. Oyunculuğu iyi olsun yeter ya. :smiley:

3 Beğeni

Zamanında da tartışmıştık bu konuyu sen de beğenmedin yen’i ama pozitif bakmaya çalışıyorsun pozitif olsun diye LUL. Hayırlısı çıksın bakalım benim ümidim yüksek değil.

4 Beğeni

Şşş, iyi olacak iyi. :smiley:

3 Beğeni

Henry Cavill yakılır bence Witcher’a. Kötü bir oyuncu da değil.

2 Beğeni

Yennefer?

Bu kim bilmiyorum, Declan diye biri diyen var ama bilemedim.

1 Beğeni

1 Beğeni

Yeeeeen @Wicardorith

O nası yen yaw? @balina ya benziyor

1 Beğeni

Biri sızıp video bile çekmiş

Kardeşim ben utanmaya hazır bekliyorum Netflix bu işi becersin gerçekten çok şaşırırım

1 Beğeni

Sizce de bu The Witcher işini çok çabuk halletmediler mi?. Umarım felaket bir dizi ortaya çıkmaz.

1 Beğeni

Cavill’in dizide yer alması çok önemli olay fakat geri kalan casting seçimlerinde çok kararsızım.

1 Beğeni

İnşallah öyle olmaz banada biraz hızlı geldi

8 Beğeni

Ekimden bu yana production kısmı devam ediyor dizinin. Mayıs gibi de biter diyorlar. Yaklaşık 8 aylık bir geliştirme süreci oluyor yaratıcı ekibin her şeyi kurması hariç. Bence gayet normal ilerliyorlar. Çünkü normalde 2018 diye düşünüyorlardı, Netflix biraz daha zaman verdi diye biliyorum.

3 Beğeni

Küçük ve tatlı bir flood atıyorum.

2 Beğeni
2 Beğeni

5 Ülkede 8 ayda bitirmişler çekimleri. Bu kadar farklı ülkede olmalarının sebebi ilk kitaptaki gibi ayrı ayrı, farklı zamanlarda geçen hikayelere odaklanacak olmaları olabilir.

Şu da dizinin logosu olabilir, birkaç kez göründü sağda solda. Çift ‘W’ var. Açılımı White Wolf muhtemelen:

4 Beğeni