The New Mutants

Bilindiği üzere The New Mutants çok büyük sıkıntılar yaşıyor. Bir çok kez vizyon tarihi ertelendi. Şimdilik 2 Ağustos gibi duruyor. Yine de akıbeti kesinleşmiş değil. Filmle ilgili tüm gelişmeler için bu başlığı takip edebilirsiniz.

1 Beğeni

Bu filmin çıkacağına kalpten inanan kardeşlerim fav

2 Beğeni
1 Beğeni

Fragmanından üç yıl sonra vizyona giren bir film olacak yani,garip.

2 Beğeni
1 Beğeni
3 Beğeni

Yılan hikayesine döndü film ha. Gambit 2 resmen. Taa kaç yıl oldu duyurulalı hala izleyeceğiz. Bu saatten sonra gelsede izlemem zaten büyük ihtimal.

2 Beğeni

Çok isterdim aslında bu filmin çıkmasını, hem en sevdiğim X-Men başlıklarından biri New Mutants hem de Magik en sevdiğim 5 mutanttan biri ve oynayan kız da sempatik duruyor. Sunspot ve Cannonball cast’leri de bence çok güzel, karakterlere tip olarak yakışıyor oyuncular. Hem X-Men evreninde Magik sayesinde büyü görmek, hem de farklı bir mutant hikayesini beyaz perdede izlemek güzel olabilirdi.

2 Beğeni

Film çıkacak gibi görünüyor da ne anlam ifade edecek asıl soru bu bence. Tek filmlik bir öykü olup reboot mu bekleyecek MCU içinde yer almak için, Deadpool gibi devam mı edecek, şimdiden MCU içinde bir film olarak mı yayınlanacak.

2 Beğeni

New Mutants için önce oturmuş bir X-Men takımının varlığı gerekiyor, o yüzden en mantıklı hareket FOX evreninde olması. İlk New Mutants hikayesi olan Renewal’da X-Men ekibinin ölmüş olduğu varsayılıyor ve Moira bizim Charles Xavier’ı ikna edip kendisinin tanıdığı kurda dönüşebilen bir kızı yanına alıp (Wolfsbane) yeni bir ekip kurmasını istiyor ve hikaye bu şekilde devam ediyor. Yani hiçbir X-Men karakterini barındırmadan, sadece değinerek bu filmi çekmek çok da zor değil. Zaten fragmanda gördüğümüz ve karakterlerimizin rehin tutulduğu yer de bu dediğim hikayenin devamında bolca işleniyor.

2 Beğeni
2 Beğeni

N’apacaklar bu filmle cidden merak ediyorum. Sessiz sedasız çıkarıp hiç olmamış gibi mi davranacaklar acaba?

2 Beğeni

Ne kazansak kârdır kafasın da yayınlanacak bence.Çünkü ne mcu da geçiyor ne de fox xmen evrenin de.Tek başına bir film olacak şekilde düzenlendi bence öyle gelip geçicek.200-300m civarı bir hasılatı olur sanıyorum.Korku filmi olacak demişlerdi ilk başlar da filmin son hali bambaşka bir şey olabilir yeni gelecek trailer da görücez artık ne yaptılar

2 Beğeni

Doğru pazarlama hamleleriyle bir trende çevirebilirler filmi. Netflix bunu çok kez yaptı ve başarılı oldu. Küçük gözüken işler bir anda ilk on günde 40 milyon izlenir oldu.

2 Beğeni
2 Beğeni

çıksada izlesek artık be

3 Beğeni

Bu filmi iptal etmek çok iyi karar olur aksi takdirde hem sinematik anlamda hem de gişe anlamında facia etkisi yaratacak bir film gelmiş olur.

2 Beğeni

Sadece korku-gerilim filmleri üzerinden bakacak olursak filmin pek de yeni bir şey sunacağını sanmıyorum ama süper kahraman temalı filmler üzerinden baktığmızda bence film çok cesur bir adım atıyor

2 Beğeni