The Last Of Us

Uncharted serisiyle Playstation 3’ü bir adım öne taşıyan Naughty Dog, 2013 yılında korku/hayatta kalma türünde olan The Last Of Us ile karşımıza çıktı. Joel ve Ellie adında Amerika’nın büyük bir felaketle karşılaştığı dönemde hâla yaşayabilen iki kahramanı canlandırdığımız The Last of Us, ilk oyunu ile birlikte hızlı bir şekilde kemik bir kitle kazanabildi.

Önümüzdeki dönem The Last Of Us Part II ile karşımıza çıkacak olan firma bu sefer perspektifi tamamen Ellie üzerine odaklayacak gibi görünüyor. İlk oyunun temasının sevgi olduğunu belirten Neil Druckmann bu oyunun ana temasının nefret/intikam olduğunu belirtti. Yazar takımına Westworld dizisi ile tanınan Halley Wegryn Gross’un katıldığı gelen bilgiler arasında.

Çıkış tarihi 2019 yılının sonlarına doğru olacak oyun hakkında paylaşımları bu başlık altında yapabilirsiniz.

3 Beğeni

Part II için yayınlanan videolar,

İlk Fragman;

İkinci Fragman;

Oynanış;

3 Beğeni

Bu oyun şimdi PS4’e mi 5’e mi çıkacak?

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla henüz Playstation 5 ile ilgili bir tarih açıklanmadı. PS4 ve PS4 Pro için çıkıyor oyun.

1 Beğeni

Playstation Italya’nın Part II sinopsisi,

Joel yaşıyor.

4 Beğeni

O zaman dans :dancing_women:

Logic (aka. Bobby Tarantino)’da kadrodaymış,

Laura Bailey (Mystery Woman) Mo-Cap’i sona ermiş.

3 Beğeni

Ara sahne çekimleri ve hikaye kısımları bitti,

Bundan sonra kalanlar debug ve reshoot aşamaları. 2019 Ekim veya Kasım gibi de boy gösterir.

1 Beğeni

Troy Baker’a göre Naughty Dog’un şimdiye kadar yaptığı her yönden en büyük/detaylı proje bu olacakmış. Şaşırtmadı :d

2 Beğeni

İyi tamam da çıkış tarihi?

Hazır olduğunda güzel kardeşim .)

1 Beğeni

E3 sunumunu kaç kez izledim sayamıyorum. Gel artık. En son 2020 şubatından da mayısa ertelendi diye duydum. Gerçek değildir inşallah. Death Stranding sebebiyle 2020’ye sarktı zaten, daha fazla bekletmesin.

5 Beğeni

Çıktığı gibi alacak mısın oyunu? Ben bi çılgınlık yapıp indirimi beklemeden almaya çalışıcam sanırım.

3 Beğeni

Oyun o kadar uzun zamandır bekleniyor ki ön siparişlerde rekor gelse şaşırmam. :smiley:

3 Beğeni

Mesaj kısıtlaması olayı yüzünden öğlen yazamadım. Cevap vereyim: Hint PS Store’undan 300 lira civarlarına halledebilirsem; evet, direkt alırım muhtemelen. O olmazsa da en kötü kutulusunu 10 günlüğüne filan kiralayıp oynarım. Spotçuların bazıları o olayı yapıyor.

2 Beğeni

O gece uyku yok bize yani.

1 Beğeni

Yeni sanat çalışması,

Tweet,

1 Beğeni

İyice kıpırdanmaya başladılar. Şubatta geliyor inşallah.

4 Beğeni
3 Beğeni