The Last Of Us Dizisi (HBO)

The Last Of Us dizisi burada konuşalım.

@ClosedByPom Yakında dediklerine göre direk onay vermişler

1 Beğeni

HBO doğru tercih. Sony çekseydi piç ederdi.

1 Beğeni

Ne deyim umarım oyun kadar iyi olur da GOT gibi reyting rekorları kırar.

Aşırı okeyim bu işe.
Fakat, benim için kutsal işlerden biri Last of Us. En ufak bir olmamışlık bile derin üzer beni, herhangi bir bölümün, oyunculuğun, sahnenin bayatlığını kaldıramam sanırım.
Hayırlısı, bakalım ne olacak.

1 Beğeni

Çok kötü haber ya, yani Neil Druckmann’ın bile açıklaması var eserimi umarım uyarlamazlar diye. Hatta spesifik olarak Troy Baker’In Joel, Ashley Johnson’ın Ellie olduğunu belirtiyor. Neyse, ne olursa olsun gelince kitlenip izleyeceğiz.

1 Beğeni

İşin için de HBO olduğunu da bence kötü haber değil. Hem belki de ELLE falan kullanmayacaklar?

Oyunun baş karakteri o, kimi kullanacaklar?

1 Beğeni

Tamamen o dünya da geçen başka Bir senaryo yaratabilir demek istedim. Tabi HBO karakterler popüler de yaralanmak isteyebilir.

@estranged Senarist Elle değiştirmeyeceğine söz vermiş ayrıca Diziyi HBO ve Play Stastion Production birlikte yapıyorlar.

The Last of Us dizisi için bir başlık açılsa güzel olur bence. @Chief

1 Beğeni

https://www.geekmahal.com/t/the-last-of-us-dizisi/1737/2
Ben açtım.

1 Beğeni

Dizin yapımcılığını Sony Pictures Televizyon ve Play Stastion Production tarafından yapılacakmış.

Neil Druckmann dizin Elle ve Joe anlatacaklar açıklamış.

1 Beğeni

Olması gereken olmuş.

1 Beğeni

Bu dizi başarılı olursa oyun uyarlamaları kaderin gökten değiştirebilir. Hata disney Bir sonraki alacağı şirketi oyun şirketi olabilir.

Yalnız The Last of Us çok spesifik bir hikayeyi, çok spesifik karakterleri çok spesifik bir biçimde anlatan bir eser ve bu kadar vurucu olmasını sağlayan birincil sebep oyuncunun hikayeyle özdeşleşmesine fırsat yaratması ve bunu bir oyun olarak ustaca sağlayabilyor. Diziyi lüzumsuz görüyorum ama dediğim gibi The Last of Us bu, çöpten olsa da çok yüksek kredisi var. Dizinin başına konumlandırılan isimler de diziye özenildiğini gösteriyor, umarım bu özen izleyici tarafında bir karşılık bulur.

2 Beğeni

Benim HBO ve Diziyi yapanlar güvenim tam. Bence iyi olursa Bir GOT kadar konuşulan ve izlen bir yapım olur.

Ek : ben de HBO olduğu için kredisi var. Tabi oyun da seviyorum ama bence insanlar diziye oyun da çok HBO için şans vermeli sonuçta bu oyunu dizisin netflix falan da yapabilirdi.

1 Beğeni