The King's Man

3 Beğeni

Kaliteli gözüküyor oyuncular iyi fragmanı beğendim filmi de sabırsızlıkla bekliyorum.

2 Beğeni

4 Beğeni

Matthew Vaughn umarım Kingsman 2 gibi olmaz bu film. Fragman güzel gözüküyor.

2 Beğeni

Yuh filmi hiç takip etmiyordum posterden gördüm, Gemma Arterton mu oynuyor filmde. Farz oldu gitmek.

3 Beğeni

Aksiyonu güzel duruyor.

2 Beğeni

Kingsman 2 bence güzel bir filmdi. İlki kadar iyi değildi ama kötü bulmadım ben. Herkes bayağı ağzını etmişti çıktığı zamanda ve sonrasında; ben öyle hissetmedim izlediğimde.

Bu filmin de setting’i biraz bayık geliyor bana. İlk duyurulduğu zaman daha farklı hayal etmiştim kafamda.

2 Beğeni

kingsman 2 de trump a giydireceğiz diye uyuşturucu övmelerine sinir olmuştum. Danışmanlarına da ****. (Zaten biri de full hilary di) “İşte stres yapıyoruz, uyuşturucuyla stres atıyoruz ihi” ulan hiç biriniz diyemedi mi “Başkanım iş gücünün %bilmem kaçı naş naş olacak, vergiyi siz mi vereceksiniz?” diye?

Birde merlin in ölümü çok saçmaydı. Bir kaya bulaydınız salaklar.

2 Beğeni

Filmde Grigory Rasputin olması da değişik olmuş. Güzel bir hikaye olacak.

2 Beğeni
1 Beğeni
3 Beğeni

Buna üzüldüm ya bekliyordum valla.Çok da ertelenmiş

1 Beğeni

Ohoo çok ileriye atmışlar. Umarım seri sonu olmaz bu film. Eğlenerek izliyorum Kingman filmlerini.

3 Beğeni

Yok ya disney devam ettireceğin açıkladı Bir de Bu Spin-off gibi Bir şey kingsman kuruluş anlatıyor. Ana serin 3.film ne zaman gelecek belli değil.

1 Beğeni
2 Beğeni

2 Beğeni
  1. film çok kötüydü, devamını izlemem demiştim ama bu çok güzel gözüküyor.
2 Beğeni

2 Beğeni