The Irishman (Martin Scorsese)

Usta sinemacılar Steven Zaillian’ın yazdığı, Martin Scorsese’nin yönettiği Al Pacino, Robert De Niro ve Joe Pesci gibi efsane aktörleri bir araya getiren yapımın kadrosunda Bobby Cannavale ve Oscar ödüllü aktrist Anna Paquin gibi isimler de yer alıyor.

İlk gösterimini 27 Eylül’de New York Film Festivali kapsamına yapacak olan yapım ardından 1 Kasım - 29 Kasım tarihleri arasında sinemalarda gösterime girdikten sonra Netflix üzerinden 29 Kasım’da izleyiciler ile buluşacak.

Son gelen haber ile yapım 3 saat 30 dakika gibi doyurucu bir ekran süresine sahip. Yıllar sonra Al Pacino, Robert De Niro, Joe Pesci ve Martin Scorsese gibi isimleri bir arada görmek muhteşem bir tecrübe olacak. Heyecanla bekliyorum.

Sinopsisi ve fragmanı da şöyle bırakalım.

12 Likes

Ekibi yeniden toplayalım türü hikayeler aynı tadı vermiyor bana. Umarım güzel bir film olur.

5 Likes

Ekip Scorsese, Al Pacino, Joe Pesci, De Niro olmasa dediğine katılacağım da ekip bu olunca insan bi gaza gelmiyor değil :d

Joe Pesci zaten kayboldu piyasadan. Al Pacino, De Niro ikilisi ise son dönemde vasatı aşamayan yapımlara kapağı attılar. Scorsese dede bence bu ustaları son bir vurgun için tekrar bir araya getirmek istedi ya. Hepsi için özlenmiş bir his barındıran bir iş olduğunu hissediyorum ben. Bu hissin getirdiği motivasyonla kimsenin beklemediği kadar iyi bir iş çıkabilir mi acaba diye sorgulamıyor değilim.

7 Likes

Filmin süresine bakınca filmin anlatılacak bir hikayesi olduğu anlaşılıyor. Sadece nostalji amaçlı bir araya gelinmediği çok belli.

7 Likes

Umarım hayal kırıklığı olmaz.

1 Like

Kutlu bu filmi beğenmez. Rez alın

1 Like

3 saat mis gibi Scorsese filmi olur umarım

10 Likes

Düştük.

10 Likes

giphy

7 Likes

Joe Pesci…New York aksanına kurban olduğum.

Şu ekibin hac’ca falan gitmesi gerekirken hala filmlerde oynaması…

8 Likes

Martin abim alkolü salmış ayrandan devam ediyor

7 Likes

Sen sus peruklu Cavill

3 Likes

8 Likes

5 Likes
6 Likes

Anlaşılan Scorsese yine kitap gibi film çekmiş. 3 saat 30 dakika. Gece seansı + kahve = :100:

5 Likes

De Niro’nun komple yüzü yapay duruyor, onun dışında bayağı bekliyorum. Biraz da aslında genç olması gereken yerler pek genç olmamış. Ben oyuncu kullanmasını isterdim. Once Upon a Time in America’da daha iyi bir dönem atlaması vardı.

3 Likes

Once Upon a Time in America’yı izlememiştim ve filmde böyle bir sahne olduğunu bilmiyordum. Bence spoiler içinde yazılması daha iyi olur.

1 Like

Gençleştirme efektini ben de pek beğenmedim yayınlanan görselde.

1 Like