The Hollow

İzleyen var mı bilmiyorum ama ayrı bir başlık hak ettiğini düşünüyorum.İzleyen varsa tartışalım oturup

İlk birkaç bölümünü izlemiştim. Özellikle animasyon tarzı ve seslendirmeler çok hoşuma gitmişti ama hikayesi çok bayık geldiği içn bırakmıştım.

Geçen sene netflixte görmüştüm ama sonra adını hatırlayamadığım için izleyememiştim:D ikinci sezonu gelmiş karşıma çıkınca hemen açtım ilk sezona başladım. Sezonun daha başlarında olduğum için pek bir şey diyemiyorum ama şimdilik iyi gidiyor, bitince tekrar uğrayacağım buraya:D

1 Beğeni

Çok kötü dizi :cookies:

1. Sezon 7. Bölümdeyim şu an çok alakasız olay anlatımı var şu ana kadar ama seslendirmeleri beğendim. Sonuna kadar izlemeyi düşünüyorum.

Buna bir güncelleme yapayım. Ben izlemeye başladığım zaman tam ikinci sezon çıkmak üzereydi. O yüzden beklememe gerek kalmadan diğer sezonu da izlemiştim. Bazı noktalarda çizimleri rahatsız edebiliyor fakat konu olarak gayet güzel bana kalırsa. Dizinin ilk başlarında olayı siz de anlamıyorsunuz ve açıkladıklarında da mantıklı geliyor. İkinci sezonun hikayesi ise birinci sezondan farklı ama aynı paralellikte.

Özellikle bilgisayar oyunu olduğunu ben anlamamıştım mesela. Daha çok deney fareleri olduklarını düşünüyordum. İkinci sezon da anlattıkları “geride kalan kopyalar” olayını ben çok beğendim. Karakterler gerçek hayatlarına döndükleri zaman geride bıraktıkları kendilerinden bile habersizler ki bu da kopyaların kendi kendilerini düşündükleri ve kendi hatıralarına sahip oldukları için kopyaların da insan olup olmadığını size sorgulatıyor.