The Flash

The Flash 6. sezon onayını aldı.

1 Like

Maalesef.

1 Like

1

2

Bir başka karakter daha çizgi romanlardan farklı yansıtıldı dizide. Çrler de august barrynin iş arkadaşı dedektif olarak geçiyor.Fakat dizide gelecekte yaşadığı gösteriliyor karakterin nora ile olayları oluyor buna ek güçlerini speed force fırtınasından değil de v9 diye geçen hız kazandıran bir ilaçtan alıyor.Bir sezona yayılırdı hikayesi,Çrler de bildiğim kadarıyla karakter ilk başta kötü sonra gri oluyor ardından iyi oluyor bir sezona güzelce yayabilir işleyebilirlerdi yazık olmuş.Umarım bu başlangıçtır karakter için devamı gelir güzelce işlenir

2 Likes

7.sezonun kötüsü The Red Death olacakmış.

3 Likes

Bir diğer deyişle Bruce Wayne. :smiley:

İlginç bir karar olmuş, merak ettim nasıl işleyecekler acaba bu konuyu. Belki birebir uyarlanmaz.

2 Likes

Bruce Wayne yerine Oliver Queen’i kullanırlar büyük bir ihtimalle. Stephen Amell’in dizisi önümüzdeki sezon bitiyor ama kendisi dizilerde rol almaya devam edecekmiş.

2 Likes

Gelecek sezonun kötüsü değilmiydi red death.Hatta bu sezonda tease edildi

1 Like

Gelecek sezon’un kötüsü God Speed değil mi?

1 Like

Godspeed main villian olmıyacakmış şuan için.Red death olacakmış gelecek sezonun villianı.

1 Like

Ben yanlış anlamışım demek ki. Gelecek sezon izleyebilirim. Gerçi Cisco gidiyormuş. :confused:

1 Like

1 Like

The Flash dizisi beni (ikinci sezon zamanlarında sanırsam) popüler kültüre tanıştırmıştı. Dizi sayesinde başka dizilere geçmiştim. 4. sezonun yarısında izlemeyi bırakmışım dizinin gidişatını görünce. 5. sezon izlemeye değer mi sizce? 6. sezon başlamadan önce izlesem mi gerçekten?

2 Likes

Dizi uzun zamandır ilk iki sezonun gerisinde. Özellikle yan karakterler öyküye ne katıyor tartışılır.

Arrow da başlangıçta çok övülüyordu ama Flash’ın ilk sezonunu beğenmeyene denk gelmedim.

2 Likes

Şu adama biraz vücut çalıştırın be kardeşim 4 sene evvel bıraktık en azından kostümde bir gram görsel değişim olmaz mı

1 Like

Yok yok görsel değişim oldu ama kötü oldu. 2. Sezonun kostümü ile şu anki kostümü karşılaştırırsan görebilirsin.

1 Like

Aklıma 1990-1991’deki The Flash dizisi geldi.Bu kadar kasla rahatlıkla Superman de olurmuş.

2 Likes

Hard badici de yapmasınlar adamı, azıcık kalıplı olsun yeter.
Bunu tek yumrukta Allah’ına kavuşturacak adamlar var Mahalden

2 Likes