The Flash (DCEU)

Geçici de olsa dönüyor ama bu da bir şeydir.

1 Beğeni

DCEU’da yer almak hiç de stresli değil.
-Ben Affleck

3 Beğeni

Hadi inşallah.

2 Beğeni

İnşallah şu film iyi çıkar.
2 Beğeni

İnşallah

Elemana yol mu veriyorlar ufaktan?

2 Beğeni

Vermişler bile olum, veriyorlar mı ne jhfjjhxfjjg

2 Beğeni

Ray Fisher’ın son zamanlardaki WB’a suçlamalar yağdırmasından dolayı olduğunu iddia edenler olmuş ama öyle olsaydı karakteri recast yapıp kullanmaya devam ederlerdi.

Bu durum direkt Cyborg ile sinemada bir planlarının olmamasını gösteriyor ki bence mantıklı bir durum. Karakteri kullanabilecekleri bir yer bulunamıyordu. İşi daha da uzatmak yerine umudu kesmiş olmaları iyi olmuş.

1 Beğeni

İnsan kendi girdiği haberi düzgün okumayınca böyle oluyor tabi.

Şu kısmı farketmemişim niyeyse. Sadece bu filmden çıkarıldı sandım başta.

2 Beğeni

Valla sıkıldım artık. ZSJL’i izleyip bırakıyorum DC’yi. Başlarım The Batman’ine The Sucide Squadına, The Flash’ine. Yıldık aw şirketinden.

1 Beğeni

:wave: :wave: :wave:

:wave: :wave: :wave:

3 Beğeni

Ne diyor bu çöp yaw. Okuyanlar var mı harbi bunu.

7 Beğeni

Hahhhahahshaghahxcavaz

3 Beğeni

Djjfjakskvjsjkakfkjjskak

3 Beğeni

Zaten sıkıntıda olan kariyerini, kendisine göre ağır top olan insanlara çok yanlış stratejilerle bodoslama saldırarak nasıl tamamen bitirdiği hakkında yazmış uzun uzun. Ben de adamı pek önemsemiyorum ki Cyborg rolünü kendisinden daha iyi canlandırabilecek bir ürü oyuncu var piyasada. Sırf geçen hafta Twitter’dan ‘‘Yok böyle şeyler’’ demesinden sonra nasıl 180 döndüğünü görmek için okudum.

Adamın yazdıklarının kısaca özeti :

3 Beğeni

Hay anasını ya… Her şey bağlı olacak derken bu değildi, bu değildi ya… Gerçi banane ben izlemiyorum bunu da.