The Flash (DCEU)

The Flash, pre-prodüksiyon döneminde inanılmaz sorunlar yaşayan bir film haline geldi. Kendisi aslında en sevdiğim süper kahramanlardan biridir. Kaliteli bir uyarlamayla sinemada görmeyi çok istiyorum. Umarım yakın zamanda gerçekleşir.

Son zamanlarda tekrar film hareketlenmiş gibi duruyor. Güncel haberleri bu başlık altında toplayabiliriz.

9 Likes
3 Likes

Abi ‘‘kardeşim gel istediğin solo filmi çek’’ dedikleri herkes bu filmi görmezden geliyor. Sebebi ne ola ki_?

1 Like

Garanti de bir iş gişe anlamında aslında.hollywood yönetmenleri neden kaçıyor bende anlamadım.Havada kapılacak bir iş aslında ama

2 Likes

Game Night’ı da yöneten adamlar yönetiyor. O filmin mizahını, absürdlüğünü beğenmiştim ama yine de yönetmenleri pek güven vermiyor. Miller&Lord hiç gitmeselerdi keşke.

2 Likes

Flashpoint senaryosu çöpe atıldı çokta iyi oldu.
Bir şüphe olsa da çıkabilme olanağı hala var.

Yeniden yazımda flashpoinitin esamesi kalmaz artık silerler tamamen.Zaten saçma bir düşünceydi bu kadar taze bir evren de flashpoint yapmak.Aquaman gibi shazam gibi kendi kötüsünün olduğu başka bir lig üyesinin gözükmediği bir solo film olmalı.Villian olarak rogue olmalı bu arada.Reverse flasha da değinebilirler belki

1 Like

Umarım ilk filmden Rogue’u kullanmazlar. Toy bir Barry için Rogue en doğru karar olsa da güvenmiyorum ben WB’a. Ellerinde patlar eminim. Captain Cold, Mirror Master, Weather Wizard öyle tek filmde araya kaynatılacak karakterler değil.

3 Likes

Bildiğim kadarıyla animasyon ve dizi hariç Morrison’ın ilk uzun metraj filmi olacak senaristlik açısından. Filmi daha da merakla beklemem için gayet geçerli bir sebep.

Özellikle son Suicide Squad animasyonunda öykü muhteşemdi.

4 Likes

Morrison ana yazar mı merakla bekliyorum.

1 Like

Yazılan senaryo kesin kullanılacak diye bir şey yok. Ezra Miller karanlık bir hikaye anlatmak istediği için Morrison’la birlikte bir senaryo yazıp sunacaklar. Kabul edilirse uyarlanacak. Yoksa stüdyo eğlenceli, komik bir film istiyor.

4 Likes

Ben de ondan yanayım ya.Flash filminin ciddi olmasını istemiyorum çok.Bir shazam kadar da geyik olmasını istemiyorum 2 sinin ortasında olmalı.O ton ayar iyi tutturulmalı bence.Bakalım bekleyip görücez.Eğer yine anlaşamazlarsa ezra miller recast edilicek yüksek ihtimal.Bu son şansı olduğu için senaryoya kendisi de el atıyormuş artık.Kontratı bitiyormuş gibi haberler gördüm de ne kadar doğru bilmiyorum.Yıl sonuna kadar çekimlere başlanmaz ise rolünü kaybedebilirmiş

3 Likes

adamın dibi Ezra…

2 Likes

4 Likes

Şu iki yönetmene hiç güvenemiyorum ya. Bence acayip çuvallayacaklar. Game Night’ı izledim ve sevdim ama Flash konusunda güvenemiyorum yine de. Büyük potansiyeli harcayacaklar gibi hissediyorum. Ah en başında Lord&Miller ayrılmasaydı keşke. :frowning:

Morrison varken o film yeterince karanlık olmaz. En fazla mizah dozunu azaltırlar.

Nuuuooooooooooooooo :exploding_head:

4 Likes