The Falcon and the Winter Soldier

Muhteşem haber. Ws ve cw soundtrack leri o kadar güzeldi ki

2 Beğeni
3 Beğeni

Young Avengers’a çok az kaldı. Benim merak ettiğim, civil war’dan sonra her eyalete süper kahraman grubu atanmasına benzer, MCU’da da eyaletlere atanacak süper kahraman toplulukları yapacaklar mı? İşler oraya varacak mı? Ne diyorsunuz?

1 Beğeni

böyle bir şey olacak gibi ama atanma gibi bir durum söz konusu olmayacak bence

1 Beğeni

Sokovia Accords akıbeti ne oldu belirsiz şu an. Hiç ses etmiyorlar. Falcon’da bu mevzuya girmelerini isterim. Zaten Zemo da var. Ne diyorsun @dean Sokovia olayına ve her eyalate süper kahraman ekibi olaylarına?

1 Beğeni

Infinity war ve endgame den sonra sokovia accords yatmıştır bence.

2 Beğeni

WallCrawler’a katılıyorum. Zaten politik tabanlı çok proje yok önümüzde. The Falcon and The Winter Soldier’da Sokovia anlaşmasının kalktığını göreceğiz diye düşünüyorum.

3 Beğeni

Süper kahraman ekipleri olayı? Yabi atama olmasa bile o seviyede kalabalıklaşacak mı sence önümüzdeki 5-10 yılda?

1 Beğeni

Kalabalıklaşacak gibi görünüyor şu an. Young Avengers, Fantastic Four, Eternals, X-Men zaten 5 yıl içerisinde kesin gelecek olan ekipler. Bunların yanında Thunderbolts ve Inhumans’ın çıkması da çok olası.

4 Beğeni

Avengers türevleri açısından sordum aslında. Yoksa kalabalıklaştığı kesin. Vallaha çok heyecanlı be

1 Beğeni

Marvel aslında Dark Avengers konseptli bir şey yapmak istiyor. Ama Norman Osborn’un hakları konusu var. Bir ara Marvel Studios’un elinde Dark Avengers ile ilgili senaryo var diye dedikodular vardı. Ama o konsept yerini Thunderbolts’a bırakabilir. Young Avengers yolda. Avengers konsepti ile başka ne gelebilir ? Yeni ekipten oluşan Avengers filmleri illaki uzun vadede yapılacaktır (New Avengers) Kadınlardan oluşan Avengers gelebilir (A-Force) West Coast Avengers yapılsa eski fanlar çıldırır ama o şu an için çok klasik duruyor.

Ben yine de “Avengers” adını dinlendireceklerini düşünüyorum. En azından “title” olarak kullanmayabilirler belli bir süre Young Avengers dışında. Zira Avengers 5 geldiği zaman o ismin bir ağırlığı olmalı. Çok fazla ortalıkta Avengers dolaşırsa işin özelliği kaçar. Bir de şu var. X-Men’in çizgi romanlardaki potansiyelinin dörtte birini kullansalar şu ana kadar yaptıklarından bile daha iyi bir iş çıkarabilirler. X-Men’e ağırlık verirler umarım. Disney+ sayesinde karakterleri, kökenlerini, mutant dünyasını sınırsız şekilde anlatma imkanları da var.

4 Beğeni

Daredevil’in hakları Disney’e döndüğüne göre, Dark Avengers’i belki Kingpin toplar.

2 Beğeni

Ben Dark Avengers ile Thunderbolts’u tek potada eriteceklerini düşünüyorum. Osbourne yerine de Bakan Ross olacak lider. Red Hulk olarak.

1 Beğeni

Rulk gelsin de, nasıl geliyorsa gelsin. Yeter ki gelsin.:grin:

2 Beğeni

Sizce bi vs atarlar mı ? Ben baya istiyorum ya. Bucky içinden geçse keşke şu dümbeleğin bi.

1 Beğeni

atmazlar :writing_hand:

zenci cap istemiyoruz :no:

Steve’in kalkanı neden Bucky yerine Sam’e devretiğini anlayan var mı? Normalde Bucky Bucky diye dolanan Steve tuttu Sam’e verdi kalkanı. Bir de sanki oğluna-kardeşine veriyor gibi devretti. Hani Sam ile aralarında o kadar kuvvetli bağ da yoktu. Hep varmış gibi yaptılar ama bunun iyi işlendiğini düşünmüyorum. Bucky’ye verse yerdim ama konu Sam olunca baya yapay durdu şu devir teslim işi.

1 Beğeni

Steve’in Sam ile bağı en az Bucky kadar sağlam bence. Hatta Bucky ile olduğundan daha fazla şey atlattılar beraber.

1 Beğeni

Bucky hayatının büyük kısmını Hydra’ya bağlı beyni yıkanmış suikastçi olarak geçirdi, bir de üstüne BM binası patlaması suçu üstüne kaldı. Hem halk gözündeki imajı hem de psikolojik durumu pek uygun değil gibi. Sam, her filmde Steve’in yanında oldu ama bence de henüz Cap materyalini tam göremedik gibi onda. Zaten dizi de Sam’in bu yolculuğunu konu alacak gibi, hükümetin US Agent’a kalkanı ve ismi ona devretmesiyle birlikte.

3 Beğeni