The Boys

Dizi geçenlerde geldi henüz bitirmedim ama bence iyi ilerliyor ve baş yapıt olmasada sarıyor

4 Beğeni

1 Beğeni

Finale doğru tırtlıyor yoksa ilk altı bölüm bayağı keyifli.

2 Beğeni

Tırtlıyor derken izlenmeyecek bir hal mi alıyor yoksa tahammül edilebilir bir şekilde mi düşüş gösteriyor? Aklıma Doom Patrol dizisi geldi, o da muhteşem bir peak yaptıktan sonra son bölümlere doğru biraz düşüş yaşamıştı. Ama overall olarak çok çok iyi bir ilk sezon tabi ki.

tahammül edilebilir tabi rezil bir durum yok ki ben öyle hissettim, sana belki fark etmez. kesinlikle izlenmeli gayet iyi diziydi sadece pek mest olmadım finalden.

2 Beğeni

Dizi mükemmel ilerlediği için finale büyük beklentiyle girdim. Beklentilerimi karşılamadı, ama yine de piyasadaki çoğu diziden daha iyi bir finale sahip olduğu kesin. Sadece gidişata göre biraz sönük kaldı.

2 Beğeni

Çok övmüşler.

Fazlasıyla hak ediyor övgüleri.

1 Beğeni

Dizi çok çok iyi arkadaşlar. 4 bölüm izledim, bu gece de 4 bölüm arka arkaya izleyeceğim, kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

2 Beğeni

Üst üste sekiz bölüm Lost izlemiştim. Ne günlerdi…

1 Beğeni

Hangimiz izlemedik ki…

1 Beğeni

Lost’un ilk 2 sezonu aşırı sarıyordu beni. Maalesef 3. sezondan sonra bazı şeylerin kötü gitmeye başladığını hissetmeye başlamıştım. O meşhur finalden bahsetmek istemiyorum.

2 Beğeni

Ehh madem Lost muhabbeti açıldı, bunu atmamak olmaz.

‘‘X dizisi çok bozdu abi’’ trendini başlatan dizi Lost…

O değil de Lost’ta tam olarak neler döndüğü hakkında muhabbet çevirsek çıkamayız işin içinden :smile:

1 Beğeni

The Boys başlığına daha fazla ayıp olmasın diye Lost muhabbetini bitiriyorum kendi adıma :grinning:

1 Beğeni

Mükemmel fikir. Ben de bu diziye haftaya başlamış olurum artık. Çizgi romanını okumadım ama aşırı iyi bir işe benziyor. Konusu ve yola çıktığı fikir aşırı başarılı gözüküyor.

2 Beğeni

Bu başlığa “me and the Boys” memei atılmamış, yazık.

3 Beğeni

Dizi bitti, sıra çizgi romanda…

Karl Urban’a zaten diyecek yok ama Antony Starr’a ayrı bir parantez açmak gerek. Adam gerçekten harika bir aktör ya, Homelander karakteri favorim oldu dizide. Bahsi geçmişken, Anthony Starr’ın bundan önceki dizisi Banshee’yi de izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

3 Beğeni

Çizgi romanı bir klasik , Garth Ennis’in en iyi işi bile olabilir.
Dizinin ilk 5 bölümünü izledim. Baya değişikliğe uğramış , birebir bir uyarlama beklemiyordum zaten. Çizgi romanın özünü korumuşlar ki önemli olan da bu bence.
Gayet akıcı, gayet keyifli bir dizi olmuş izlediğim kadarıyla.

2 Beğeni