The Batman 🦇

Ben Affleck’in ayrılmasının ardından gözler yeni aktör arayışına döndü. Haberleri bu başlık altında takip edeceğiz. Matt Reeves’in yönetmenliğini yapacağı film 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

1 Like

Jeremy Irons rolünde gayet iyiydi bence. Fiennes de güzel olur.

1 Like

Batman rolü de yakında açıklanır muhtemelen.

1 Like

ARMIE HAMMER reyiz gelsin

1 Like
1 Like
6 Likes

90’lı yıllar… Penguen… Birden fazla villain… :thinking:

Zaten yapılmışı yok mu bunun?

9 Likes

1 Like
2 Likes
1 Like

Arkada skript teki logo

1940 Batman logosu.

1 Like
1 Like

Yeni Batman’imiz belli olmuşa benziyor. Açıkçası adaylar arasından role en çok yakıştırdığım isim Pattinson’dı.

7 Likes

Çoğu kişi beğenmeyecek olsa da çok iyi cast

Beğenmeyenler Twilight argümanını öne süreceklerdir. Ama Pattinson’ı oynadığı vampir rolleriyle sınırlandırmak pek doğru değil,. Pattinson’ın bile Twilight hakkında pişmanlıkları var. Bunun dışında son yıllarda başarılı projelerde yer aldı.(High Life, Good Time) Ve bu sene beni çok coşturan bir diğer film olan Lighthouse’da performansını çok merak ediyorum. Benim nezdimde şiir gibi cast.

Not: Christopher Nolan’ın yeni projesinde de yer alacak. :blue_heart:
giphy

6 Likes

Muhteşem casting.

Richard Madden ile beraber ikisinden hangisi olursa olsun sevinecektim.

Özellikle Good Time ile ortaya koyduğu performansı ile seyirciye bir an “Bi dk noluyor lan… Oynuyor bu.” dedirtmeyin başarmıştı.

En son ise henüz izleyememiş olsam da High Life ile seyircinin beğenisini kazanmış gibi görünüyor.

Matt Reeves iyi bir yolda, umarım eli yüzü düzgün başarılı bir Batman filmi izleme şansına sahip oluruz.

Ek olarak: Richard Madden de Bond’u oynasın :d

2 Likes