The Batman Mağarası (HBO Max) 🦇

Matt Reeves’in Robert Pattinson’lı yarasa vizyonu beyaz perdede yer alacak. Peki ya DCEU’nun 20 yıllık tecrübeli yarasası nerede? Gavat Geoff Johns’un DCEU’yu sabote etmesinin ardından Ben Affleck’in The Batman filmi de askıya alınmıştı. İlk başta filmin yönetmenliğinden ayrılan Affleck, yönetmen değişikliği ardından projeden tamamen ayrılmıştı.

DCEU severlerin destekleriyle Zack Snyder’ın DC vizyonunun HBOMax’te tekrar yeşermesi üzerine Ben Affleck’in de Batman olarak ZSJL, JL2 , The Flash ve The Batman için geri döneceği konuşuluyor. Kaynaklar güvenilir olduğu için tartışmayı başlatıyorum çünkü daha önce The Flash için kaynak sızdıran kanalların söyledikleri çıktığı için bu haberleri de güvenilir olarak değerlendirmekte bir sakınca yok.

Welcome to the Batcave Mr. Affleck.

2 Beğeni

Bayağıdır konuşulan söylentiler. Doğrudur umarım.

1 Beğeni

Şu radde de 2 farklı Batman filminin gelme olasılığı imkansız bence. Yani hem Pattinson’li hemde Affleck’li 2 Batman filmi izleyeceğiz ha ? Hiç sanmam. Hele ki Ben Affleck’in neredeyse her gün yeni bir film projesi duyuruluyor. O kadar yoğunluk içerisinde birde Batman ile uğraşacağına pek ihtimal vermiyorum ben. Ben Affleck hatta kendisi falanda çok net konuşmuştu, ben bu karakteri psikolojik durumlarım göz önüne alınırsa oynayamam falan diye sanırım. Ya zaten çorba oldu evren. Geçmişi geçmişte bırakmak en iyisi bence. Pattison’lı Batman filminin fragmanıyla insanların büyük çoğunluğunun gözünde baya başarılı bir Batman profili yakalamış olan stüdyonun ellerindeki kaliteli malzemeyi bırakıp tekrar tartışmalı Affleck Batman’ine dönme ihtimali hiç inandırıcı gelmiyor. JL’de izleriz biter bence.

2 Beğeni

Sony’nin Maguire ve Garfield için solo filmler çekme projesine ne kadar inanıyorsam buna da o kadar inanıyorum. Maguire ve Garfield solo filmleri de bu da umarım çıkar. Farklı evrenlerde farklı türde işlenmiş karakterleri izlemek beni mutlu ediyor.

3 Beğeni

Affleck’in Batman’nini seviyorum. Umarım tekrar görürüz. Bir yandan Pattinson ile yeni yetme bir Batman izlerken Affleck ile de tecrübeli Batman izlemek güzel olur.

3 Beğeni

Bence stüdyo da şu ana kadar ne yapacağına tam olarak karar vermiş değil. Snyder Cut ile birlikte evren kaldığı yerden devam mi edecek, Flash filmi ile evrene bir nevi reboot mu atılacak. Pattinson’lı Batman’i tamamen ayrı tutmak lazım zaten. Orası Reeves önderliğinde diğerlerinden bağımsız ilerleyecektir.

JLSC çıktıktan sonra durum netleştir. O da başarısız olursa zaten bu bahsedilen projeler yalan olur.

2 Beğeni

Gelirse çok güzel olur. Umarım gelir.

Ben de devam etmesini isterim ama Batfleck, The Flash filmiyle jübilesini yaparak evrene veda edecek bence.