Televizyon Koltu─ču ­čô║ ­čĺ║

Ya ben g├Ârselli─če tak─▒nt─▒l─▒ biriyim. Ger├ži dexter ├Âyle bir dizi de degil ama sinematografi yine de dizilerde yeni yeni sinema kalitesine ula┼č─▒yor, o y├╝zden eski bir anlat─▒m dili ve sinematografi bayar m─▒ diye sordum esas─▒nda. Konu ├žok iyi olabilir. Ama izlicem ya.

fixed.

HBO a─č─▒r toplar─▒n─▒ bir kenara koyuyorum, onlar─▒n hepsi zaten ┼čaheser. S─▒rf bu d├Ânemde ├ž─▒km─▒┼č ├Âyle diziler var ki saymakla bitmez. Lost, Prison Break, Battlestar Galactica, Chuck, Dexter, Heroes. Sonra bunlar─▒n ├╝zerine gelen Breaking Bad, Fringe, Mentalist, Sons of Anarchy. Hepsini neredeyse g├╝n├╝ g├╝n├╝ne takip etmek inan─▒lmaz zevkliydi o zamanlar.

1 Be─čeni

LostÔÇÖu g├╝n├╝ g├╝n├╝ne takip etmek paha bi├žilemez bir deneyimdi. O hype bir daha gelmedi zaten. Ger├žek bir televizyon olay─▒yd─▒ Lost.

3 Be─čeni

Diziyi 4 sene ├Ânce izleyip bitirmi┼č biri olarak ben de eski diye biraz so─čuk yakla┼čm─▒┼č─▒m ba┼člamadan ├Ânce ama ba┼člay─▒nca ak─▒p gidiyor.

O a├ž─▒l─▒┼č sahnesi yok mu o a├ž─▒l─▒┼č sahnesiÔÇŽ Kesinlikle tavsiye ederim diziyi.

Hayat─▒mda t├╝rk milletinin bir noktada bu kadar birle┼čti─či bir konu g├Ârmemi┼čtim, deli gibi Lost teorileri tart─▒┼č─▒yordu millet, o zamanlar k├╝├ž├╝kt├╝k bide, good old daysÔÇŽ

Dedikoducu cocuk yazd─▒─č─▒na g├Âre sihirli annem d├Ân├╝┼č kesin.

LostÔÇÖu g├Âmen de─čil ├Âven birilerini g├Ârmek harika. Lost kadar nefessiz izledi─čim dizi bilmiyorum, herhalde bir daha da olmad─▒. Animeyi dizi sayarsak bir tek Naruto vard─▒ nefessiz takip etti─čim.

1 Be─čeni

├ço─ču yerde LostÔÇÖun 3. sezon civarlar─▒ bozdu─ču yorumlar─▒n─▒ g├Âr├╝p hep ├žok ┼ča┼č─▒r─▒yorum. Bence 5 sezon tam gaz son s├╝rat giden bir dizi. Ama ┼čunu hepimiz kabullenmeliyiz san─▒r─▒m. Son sezon tam bir fiyaskoydu.

3 Be─čeni

sihirli anneme laf m─▒ etti bu ┼čimdi. gel bakim buraya.

2 Be─čeni

dzknzkbjdnzba lan onu istiyen sizsiniz. Ulan var ya ayak├╝st├╝ milletiÔÇŽSanki her f─▒rsatta ÔÇťbizim kurallar─▒m─▒za uymayacaklarsa defolsun gitsinlerÔÇŁ diye medya platformlar─▒n─▒ s─▒k─▒┼čt─▒ran, zor durumda b─▒rakan siz de─čilsiniz. Resmen komedi ya. Kendi d├╝┼č├╝ncelerini ba┼čka bir kesime yans─▒t─▒p ka├žma ├žabas─▒.

Olay tam olarak ┼ču ;

1 Be─čeni

T├╝rkiye niye zor durumda kal─▒yor ben onu anlamad─▒m.

1 Be─čeni

Yabanc─▒ ├╝lkeler g├Âz├╝n de sans├╝rc├╝ konuma d├╝┼čerek zor durumda kalacak i┼čte.

Bu arada netflix bu hafta netflix T├╝rkiye de etkinlik yapacak kafeinsiz falan gizlik s├Âzle┼čmesi yapm─▒┼člar.

Bu t├╝r ┼čeylerin baz─▒ ├╝lkelerde problem ya┼čamas─▒, engellere tak─▒lmas─▒ veya o ├╝lkeye hi├ž gelememesi uluslararas─▒ alanda k├╝lt├╝rel bak─▒mdan ├žok olumsuz bir imaj yarat─▒yor o ├╝lkede.

├ľyle b├╝y├╝k olaylar─▒ b─▒rak, sadece NetflixÔÇÖin 1 ay deneme s├╝resini kald─▒rma muhabbetinde ne kadar dalga ge├žildi─čini g├Ârd├╝m T├╝rkiye ile mesela RedditÔÇÖde

1 Be─čeni

https://www.memurlar.net/haber/933276/acun-bati-nin-ahlaksizligini-turkiye-ye-tasiyacak.html

Bir yandan ├žocuklar piskolojsi konusunda s─▒k─▒nt─▒l─▒ bir durum oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Bir yanda sanki prono ├žekecekler sanki.