Televizyon Koltu─ču ­čô║ ­čĺ║

Tad─▒nda b─▒rak─▒lmas─▒n─▒ tercih ederim.

2 Be─čeni

bunu izleyen var m─▒ nas─▒l dizi?

T├╝ketirim. Prime, bekliyoruz.

2 Be─čeni

Do─črulanm─▒┼č hi├žbir Disney+ hesab─▒nda b├Âyle bayrak kullan─▒m─▒ falan yok. Hepsi i├žeri─čin bulundu─ču kanallar─▒ listelemi┼č bio k─▒sm─▒na. T├╝rkiyeÔÇÖde milliyet├žilik yapacaklar─▒ tuttuysa bilemeyece─čim.

1 Be─čeni

Valla resmi olsa Disney Channel TRÔÇÖde bu hesab─▒ takip ederdi. Hesab─▒ a├žan bunlar─▒ takip etmi┼č inand─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒ arts─▒n diye bence.

1 Be─čeni

Zaten do─črulanm─▒┼č hesap de─čil. Daha ├Ânce Latin Amerika hesap a├ž─▒ld─▒─č─▒nda b├Âyleydi. Bence resmi bir hesap ├ž├╝nk├╝ ├Âyle olmaz disney hesap ├žokta kapat─▒rd─▒. Ve sahte hesap olsa ├žokta g├Ânder payla┼čm─▒┼člard─▒. Ayr─▒ca bak bakal─▒m disney Channel Tr. Ka├ž hesap takip ediyor.

Bende zannetmiyorum bu hesab─▒n resmi bir hesap oldu─čunu. Resmi bir hesap neden profili gizli moda als─▒n ki ?

1 Be─čeni

Gizli de─čil ya, g├Ânderi yok hesapta.

Daha ├Ânce disney plus Latin Amerika hesap da a├ž─▒ld─▒─č─▒n da gizli motayd─▒. Hata disneyÔÇÖin Star Plus i├žin a├žt─▒─č─▒ ÔÇťdisneyplusstarÔÇŁ halen gizli moda

@tanrininlutfu @Buggy Bir az bak─▒nd─▒m da Twitter hesap falan da a├ž─▒lmam─▒┼č. Muhtemelen sahte hesap. ama bu 2021 de plus gelece─či ger├že─čin de─či┼čtirmiyor.

:cool:

1 Be─čeni
2 Be─čeni

@dean ne diyorsun bu haber?

Yellowstone u izleyen var m─▒?

Nas─▒l diz?

acil cevap pls

1 Be─čeni

Meh, s─▒k─▒yor bir s├╝re sonra ayn─▒ lokasyon. Oyuncu kadrosu i├žin ba┼člam─▒┼čt─▒m ama geldi─či son noktada bayd─▒m ┼čuan.

1 Be─čeni

Harbi k├Ât├╝ m├╝ lanÔÇŽ Ama Kevin Conster izlemek istiyordum :feelsbadman:

├ç─▒ld─▒r─▒yorum m├╝kemmel haber. Okudu─čumdan beri s├╝rekli ke┼čke dizisini yapsalar diyordum. Hayalim ger├žek oldu. M├╝thi┼č bir evreni var bu kitap serisinin.