Teknoloji Haberleri ­čĺ╗

Forumda b├Âyle bir konuya ihtiya├ž oldu─čunu fark ettim. Telefon, bilgisayar, konsol ve teknolojiyle alakal─▒ geli┼čmeleri burada konu┼člabiliriz.

Katlan─▒r ekran teknolojisinde epey dikkatimi ├žekti bu video. K─▒vr─▒m yerleri olan ve dolay─▒s─▒yla bir ka├ž yerden katlanabilen ekranlar bir yana, silindir ┼čeklinde tamamen k─▒vr─▒lan ekran ├žok farkl─▒ bir a┼čamaya ge├ži┼č olmu┼č. Ayr─▒ca, bu teknolojinin belirli markalarla s─▒n─▒rl─▒ kalmadan sekt├Ârde daha geni┼č bir bi├žimde yay─▒labilece─čini d├╝┼č├╝nd├╝rd├╝ bana bu video.

E-ink ekranl─▒ ak─▒ll─▒ telefon ├ž─▒k─▒yormu┼č. Renkli olmamas─▒ dezavantaj fakat ┼čarj─▒n─▒n epey uzun gidece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum. E-kitap okumay─▒ sevip de telefon d─▒┼č─▒nda tablet gibi ekstra bir cihaz ta┼č─▒mak istemeyenler i├žin ├žok ideal gibi. Ekran boyutu biraz daha b├╝y├╝k olabilirmi┼č tabii.

Kamera ortada oldu─čunda damla ├žentik tasar─▒m─▒ daha g├╝zel oluyor. Bu haliyle ortada olmas─▒ farkl─▒ bir karar olmu┼č. S10 serisinde ├Ânde iki kameral─▒ model de vard─▒. Burada nas─▒l olacak acaba.

├çer├ževenin alt kenar─▒ ne kadar ince olacak onu da merak ediyorum.

2 Be─čeni
2 Be─čeni

9999 ─░sve├ž kronu ├žok fazla. ─░sve├ž i├žin bile fazla.

├ľn sat─▒┼č i├žin ├žok erken de─čil mi.

Spek├╝lasyon bunlar do─čru de─čil kesinlikle.Cihaz─▒n teknik donan─▒m─▒ belli ┼čuan zaten de fiyat ├žekilemez hen├╝z.Uzmanlar en fazla 500-550 dolar civar─▒ olaca─č─▒n─▒ ├Ân g├Âr├╝yorlarm─▒┼č

En ├╝st seviye GPU fiyat─▒n─▒ ge├žece─čini sanm─▒yorum.

Amerikada da tercih edilmez 600 dolar fiyatlar ile ├ž─▒karsa ├žok y├╝ksek bir konsol i├žin.Yani bu tarz haberlere inanamamak laz─▒m ┼ču an i├žin.

2 Be─čeni

500 DolarÔÇÖdan fazla olmaz.

1 Be─čeni

Biri yorum yapm─▒┼čt─▒ konu hakk─▒nda: ÔÇśÔÇśBu sefer de like say─▒s─▒n─▒n ssÔÇÖinin al─▒p payla┼č─▒rlarÔÇÖÔÇÖ diye. Ahahhaha

1 Be─čeni

Instagram bamba┼čka bir yer oldu bence. Video, story ve metin yaz─▒lan grafiklerle birlikte TwitterÔÇÖdan FacebookÔÇÖtan pek bir fark─▒ yok gibi art─▒k. Youtube kanal─▒ gibi kullananlar da var.

Bunca sene tatl─▒ isimleriyle iyi devam etti.

2 Be─čeni

┼×u an fark ettim Google lanetli say─▒ 9ÔÇÖu atlamamam─▒┼č lan. Hayret :smiley:

1 Be─čeni

Donan─▒m i┼činden ├žok ├╝st d├╝zey seviyede anlamam ama g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla, ├Âzellikle T├╝rkiye gibi al─▒m g├╝c├╝ d├╝┼č├╝k ├╝lkelerde AMD fiyat/performans a├ž─▒s─▒ndan baya─č─▒ cazip bir alternatif olu┼čturuyor.

Sistem yenileyece─čim zaman yine AMD taraf─▒ndan devam etmem olas─▒.

2 Be─čeni