Teknik Destek

Nvidia oyun olarak algılamıyor olabilir, bu durumda dahili grafik işlemcisini çalıştırmış olabilir. Gerçi bunu performanstan ve grafik kalitesinden de fark etmiş olabilmen gerekiyor. Eğer benim dediğim durumun yaşanıp yaşanmadığını kontrol etmek istiyorsan;

1. Nvidia Denetim Masasını açın
  2. 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesini görüntüleyin
  3. Program ayarları sekmesine tıklayın
  4. Listeden oyunu seçin, eğer yoksa ekle butonu ile oyun dosyasını bulun
  5. Yüksek performanslı Nvidia Grafik İşlemcisini oyun için tanımlayın
1 Beğeni

Çok teşekkür ederim ikinize de, hazır yaz gelmişken temizliği de yaparım.

Bi servise sor istersen, ücretsiz bakım yapıyor bir çoğu. Neredeyse hemen hemen hepsi de garanti süresi boyunca cihazın içinin açılması durumunda garantiyi iptal ediyor. Aman yanlış yönlendirmeyelim seni.

2 Beğeni

image

Spotify masaüstü uygulamasında neredeyse her şarkıda şu hatayı alıyorum. Şarkı çalarken çat diye duruyor… Acayip tilt etti 2 gündür, yardımcı olabilecek biri var mıdır?

EDIT: Şarkılar arası çarpraz geçişi kapatınca sorun düzeldi.

Ben de yaşıyorum aynı şeyi ya, genel bi sorun var demek ki.

1 Beğeni

Bende hem telefonda hem de masaüstünde var bu problem

Gelişmiş ayarlardan şarkılar arası çarpraz geçişi kapatınca düzeldi bende, dene bakalım sende de işe yarar belki.

Chorme’da seçtiğimiz kelimeyi hızlı aramak için alttan bir panel çıkıyodu. O’nu nereden açabiliyoruz? Aradam bulamadım.

Hangi OS’te?

Android

Bu işini görür umarım
1 Beğeni

Bugün Windows 8’i 10’a yükselttim. Office 365 uygulamaları otomatik yüklü geldi ve Word, Powerpoint gibi uygulamalar da açılıyor. Daha geçen başka bir bilgisayar için öğrenci mailimle ücretsiz Office uygulamalarını almıştım. Fakat şu anda herhangi bir hesap açmadığım halde bilgisayarda Office uygulamaları yüklü ve çalışıyor. Windows 10’da bu uygulamaları ücretsiz mi yaptılar, bilgisi olan var mıdır?

PWA olanları kastediyorsan ücretsiz, Microsoft 365 (Native Office paketi) ücretli elbette.

1 Beğeni

Web sürümleriymiş otomatik yükledikleri, ama sanki normal programmış gibi açılıyordu. Fark edip indirdim normallerini de şimdi. Teşekkürler yine de.