TARDIS Paneli (Doctor Who)

Mahalde gördüğüm üzere Doctor Who konusu açılmamış. Buradan son haberleri, dizi hakkındaki görüşlerimizi paylaşabiliriz.
indir%20(1)

7 Beğeni

Dizinin senelerdir devam etmesi ve artık klasik bir yapım olması çok beğendiğim bir yön ama yeni doktora alışamadım. Kendi özelliği olan dizi son dönemde Hollywood etkisinde kalmış gibi geliyor bana.

2 Beğeni

Peter Capaldi bence çok erken diziden ayrıldı. En az bir sezon daha diziyle ilgilenebilirdi. Yeni Doktor her ne kadar diziye yeni bir perspektif getirmiş olsa bile, eski ve güzel şekilde de devam ettirebilirlerdi sanki.

7 Beğeni

doctorwho

Dizinin yeni döneminde, yani 2005’te başlayan haliyle, sürekli bir değişim oldu. Casting’le de anlaşılıyor bence bu durum. Sürekli bambaşka profiller izledik, dizide de yine benzer bir değişim oldu.En beğenilen doktor hangisiydi bilmiyorum ama Tennant’ın yeri ayrı. :smiley:

4 Beğeni

Modern seride en sevdiğiniz Doktor hangisi?

• Christopher Eccleston
  • David Tennant
  • Matt Smith
  • Peter Capaldi
  • Jodie Whittaker

0 oylayanlar

7 Beğeni

modern serideki genel sıralamam 9≥10>12>13>11

14 Beğeni

Büyük eşittir işaretinin nasıl yapıldığını anlamaya çalışıyorum bir süredir.

3 Beğeni

google–>büyük eşittir işareti–>ctrl+c–>ctrl+v

5 Beğeni

Benim yeni doktor ile bir derdim yok ama izlediğim bölümler hep kötüydü. Senaryo zayıf ve ilgi çekmiyordu akılda kalıcı değildi. Peter Capaldi kötü senaryoya rağmen oyunculuğu ile izletiyordu.

2 Beğeni

Ben sezonu beğendim ya. Çerezlik zevkli bir dizi gözüyle bakıyorum. Hiçbir beklentim yok. Olmasa da olur kafasındayım bu dizi için. O yüzden zevk alabiliyorum.

2 Beğeni
2 Beğeni

3 Beğeni

1 Beğeni

Matt Smith’i sevmiyorsun yani değil mi? Devam etmem için bir sebep yok o halde :frowning:

1 Beğeni

Çok fazla kişinin en sevdiği Doktor Matt’tir bu arada

2 Beğeni

Tennant’ı izleyip orada ara verdim Matt Smith’in de kendisi pek çekici gelmiyor. Bir gün izlerim herhalde ama yakında görünmüyor :slight_smile:

1 Beğeni

Matt Smith yeni bir nesle Doctor Who’yu sevdirdi fakat oynadığı şey Doktor değildi ve bu konuda katılıyorum Matt Smith en kötü doktordur nezdimce. Gerçi bunda Moffat’ın da tuzu var.

4 Beğeni

denildiği gibi seveni çok ama ben pek sevmem kendisini. bence matt smith iyi bir oyuncu ama yazılan karakter ve hikayeler çok kötü. companion konusunda da döneminin büyük bölümünde şanssızdı. amy-rory ikilisi uzun süre baya kötü karakterlerdi ve sonrası da cl*ra zaten

2 Beğeni

İyisiyle kötüsüyle Matt Smith’i gördüğümüzden dolayı benim gözümde 13.doktardan daha iyi bir yerdedir. Jodie Whittaker’dan Doctor oyunculuğu namına henüz bir şey görmedik.

Whovian değilsen yallah Skaro’ya.

3 Beğeni

Bunu dizi devam ederken discordda da yazıyordu izleyenler rahatsızdı bu durumdan

:walking_man: :walking_man:

1 Beğeni