Swamp Thing

Swamp Thing dizisi yolda. Bu sene içerisinde yayınlanması bekleniyor. Dizi ile ilgili gelişmeler bu başlık altında devam edecek.

4 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

swampthing

2 Beğeni

Titans belirli bi çıtanın üzerinde, Doom Patrol en iyi çizgi roman uyarlamalarından. Swamp Thing de gayet iyi görünüyor şimdilik.

swampthing1

swampthing2

1 Beğeni
4 Beğeni

Fragman kötü olmuş ya. Dizinin çekimlerinin bir anda durdurulmasıyla mı alakalı acaba? Karaktere ilgimden dolayı merak ediyorum hâlâ.

1 Beğeni

Gerilim dizisi zor iş, sezon boyunca aynı atmosferi sürdürebilmek epey zor. Birincide korkutucu gelen bir öğe sonraki bölümde tekrarlanınca aynı etkiyi yapamayabiliyor doğal olarak. Karakterin dramatik yönüne odaklanılması daha çok katkı sağlayabilir öyküye.

2 Beğeni

Fragman ne çok iyi, ne de çok meh geldi bana. Dizi çıkınca bakacağız tabi ama ben gerildim biraz izlerken.

2 Beğeni

1

2

1 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni

1 Beğeni

Pratik Efektleri çok iyi kotarmışlar ya. Dizi çekimlerinin bir anda kesilmesi beklentimi düşürse de baya merak ediyorum diziyi.

1. Starfire vakası!!

CW harici Dc dizileri gayet iyi gidiyor son zamanlarda buna da bir şans verilir mutlaka. Görseller de hiç fena durmuyor.