Supernatural

Uzun soluklu, sevilen dizi Supernatural tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezon onayı da geldi.

image

1. sezonunda kalmıştım :grinning:

Kaçıncı sezonun onayı gelmiş ?

1. sezon oluyor.

ben de 8.sezonda bırakmıştım postere bakıyorum hiçbir değişen karakter yok south park kadrosu gibi sürekli ölüp ölüp gelen kenny’ler var :smiley: kurtlar vadisi bile bu kadar abartmadı.

@dean :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

10 sezon falan geç verilmiş karar ya. ilk izlediğim yabancı dizi olduğu için yeri bende çok ayrı ama keşke bu seviyelere düşmeseydi. yine de ileride dönüp baktığımda eski sezonlarını özleyeceğim

1 Beğeni

Acımız çok büyük :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Katılmıyorum. Dizi ilk başta 5 sezon olarak planlansa da, 2-3 sezonu hariç hep belirli bir çıtanın üzerinde gitti. Bana aileden biri olduğumu hissettirdi, Supernatural evreni en sevdiğim evrenlerden biri oldu. İlk göz ağrım olduğu için hiç bitmesin istiyorum… Duygusal bağ kurdum resmen Supernatural ile.

4 Beğeni

bence bunun tam tersi. dizinin yeri benim için de çok ayrı ama sen baya duygusal bakıyorsun ya. dizi uzun süredir kötü diziler seviyesinde ilerliyor

1 Beğeni

Kendi döneminde iyi bir dizi ama rekabet çok arttı. Eskiden HBO dizileri dışında fazla örnek yokken şimdi streaming servislerinde de çok iyi diziler gelmeye başladı.

Bir aralar en iyi diziler listesinde Prison Break bile yer alırdı…

1 Beğeni

Pok gibi bir sezon olucak

En güzel sezon net 3-4-5. sezonlar, 5’i biraz zorlama olarak koymuş olabilirim.

6 ve sonrası zorlama geri kalan iyi.

2 Beğeni
1 Beğeni
  1. Bölümü Jensen yönetmiş, müthiş olmuş. Bu sezon en çok beğendiğim bölüm oldu.
1 Beğeni
1 Beğeni