Supergirl

Supergirl 5. sezon onayını aldı. Dizinin takipçilerini başlığa bekliyoruz.

Diziyi takip etmiyorum ama öykülerde Superman olması renk katıyordu. Hoechlin de role epey uymuştu bence.

1 Beğeni

Diziyi 3. sezonun yarısında izlemeyi bıraktım. İyi bir karardı diye düşünüyorum ama çok öven çıkarsa belki izlemeye devam ederim. 3. sezondan sonrasını seveniniz var mı?

6 Beğeni

Çok fazla öven çıkacağını sanmıyorum. :smiley:

CW’ye geçmeden önce yani ilk sezonunda dizi en iyi dönemindeydi ki o da ne kadar başarılıydı tartışılır. Sonrasında diğer CW dizileri ile yapılan ortak bölümler keyifli oluyor, o nedenle izlenebilir belki.

2 Beğeni

İlk iki bölümün epey yüksek izlenme oranı aldığını hatırlıyorum. Yayınlandığı kanalın etkisi de yüksekti muhtemelen bu oranda. Hatta ilk bölümün rating’i, çizgi roman uyarlaması diziler içinde en yüksek rating’li bölüm olabilir. Yine de mikrofonları @dean’e yönlendirip teyit almakta yarar var.

İzliyorsa @BarryAllen izliyordur. :roll_eyes:

2 Beğeni

İlk sezon CBS’te yayınlanmasından ötürü daha yüksek rating alıyordu. The CW’da diğer DC dizileri gibi rating alıyor. Kalite olarak bakıldığında ben ilk sezonu diğerlerinden bile kötü bulmuştum. Hatta pilot bölümü zar zor tamamlamıştım, Red Tornado’yu gördüğümde ise şoka girmiştim :grinning:

İkinci sezon birazda Superman’in gelişiyle ilk sezondan bence daha iyiydi. Yalnız şöyle bir durum var. Ben bir diziye başladım zaman bırakamıyorum. Yarısında bıraktığım dizi bir ya da iki tane dışında yok. Supergirl’ü de bu sebeple izliyorum. Aslında her bölüm kendimi ben bu diziyi neden izliyorum derken buluyorum. Dördüncü sezonun ikinci yarısını henüz izlemedim. İzlememi sağlayacak ana unsur ise Lex’i nasıl yaptıklarını merak etmem.

2 Beğeni

Ben izliyorum takip ediyorum dizi çıktığından beri bence 2.sezon en güzel sezondu 3 ortalamaydı fakat 4.sezonda ciddi sıkıntılar var.Çok fazla boş bölüm var gibi geldi bana ve diziye yeni giren 1-2 karakteri pek sevemedim fakat 4.sezonun son bölümleri çok kaliteli hikaye olarak da.Spoiler vermiyeyim ama 4.sezonun son bölümleri bütün sezonu izlenesi kılıyor bence.Bu dizinin bana göre en büyük problemi çok fazla politik konulara atıf yapıyor ve birebir kendi dizisine uyguluyor.CW demokrat bir kanal ve bu diziyi propaganda aracı olarak kullanıyorlar 4.sezonda zirve yapıyor bu ayrı bir eksisi bana göre.İnternete de baktığımda genel tepkilerin hepsi buna benzer.Onun dışında dizide 1-2 karakter hariç sevmediğim yok izlenesi karakterler zaten başrolde olan kız role çok yakışıyor bence

1 Beğeni
2 Beğeni

1 Beğeni

1 Beğeni

2 Beğeni
1 Beğeni

Gayet güzel bir konsept olmuş, şimdiden merak ettim öyküyü.

1 Beğeni

Henry Cavill’a paraları yetmemiş galiba.