Şunu İsterim Bunu İsterim

Sahip olunan koleksiyonluk eserler için Evdeki Geek başlığı var. Burada da beğendiğimiz ama sahip olmadığımız güzel bulduğumuz ürünleri paylaşabiliriz. Mesela Snyder & Capullo box seti çok güzel tasarlanmış. Bu tür kutulu koleksiyon setleri güzel oluyor.

5 Beğeni

evgenyatamanenko160600022

.

images

6 Beğeni

Kutsal kitaplarımdan biri.

Blu-ray’i de şıktır ama DVD Box’ı benim için daha şık.

4 Beğeni

7 Beğeni

Red Sonja Premium Format Deluxe Falan Fistan Uzatmalı isimli figürü derim.

3 Beğeni

Gerekli Şeyler, Akira’nın şu sürümünü basarsa suratlarına para atarım.

3 Beğeni

Onay için Japonyaya gitmişlerdi en son.

1 Beğeni

5 Beğeni

Şu video’daki Wolverine Classic Omnibus’ı.

İçerik bakımından en iyi omnibus’lardan biri bence. Tüm sayıları ya Marvel evreninde ya da Wolverine özelinde çok efsane ve artık klasikleşmiş sayılar. Barındırdığı hikayeler içerisinde ikonik bir ana sahip olmayan yok ve üstelik yeni baskısının (normalde Nisan’da çıkacaktı fakat ertelendi malum sebeplerden dolayı) işçiliği çok güzel duruyor. Üstelik buradaki materyalin hiçbiri bende hiçbir formatta fiziksel olarak yok, o yüzden de çok isterdim bir tane almayı.

3 Beğeni

Şu koleksiyon sürümünü almak isterdim. Nasip olursa 2. oyununkini alacağım ama.

4 Beğeni

Renkler falan çok hoş duruyor, baskı kalitesi gerçekten muazzammış.

1 Beğeni

www.amazon.com/Name-Wind-Anniversary-Kingkiller-Chronicle/dp/0756413710

Final halindeki heykel bu kadar güzel değildi ama evet, ben de senin gibi devam oyununda koleksiyon sürümünü alma niyetindeyim inşallah.

1 Beğeni

Bazı miyazaki art book ları :’)

4 Beğeni

Yalnız en üste attığın art book değil, Rüzgarlı Vadi’nin mangasının hard cover edisyonu, Miyazaki Sensei Rüzgarlı Vadi’yi başta manga olarak çıkarıyor, anime uyarlanmasını sektörde güç kazandıktan sonra çıkarıyor. Muhitte buna bir benzer başlığa ben de atmıştım. Zamanında amazon tr’de 300-400 TL’ye falan satılıyordu, bir ara gaza gelip almayı bile planlıyordum, sonradan stokları bitmiş tabi. :feelsbadman: Keşke birileri -ehem Gerekli Şeyler- Türkçe bassa da kütüphanelerimizde layıkıyla yerini alsa. :hmm:

2 Beğeni

Evet ilki manga haklısın, cep yakan türden ben de son zamanlarda amazondan bakıp duruyorum. Keşke basılsa.

1 Beğeni

Benimkiler biraz düşük kalite olacak ama ben de bu sıralar bunları izleyip, aşık oldum, ne yapak

51SDcEiKbUL.AC_SY445

1 Beğeni

Var bir hayalim…

8 Beğeni

Kafayı buna taktım. Elbet bulacağım.

Edit: Arkadaş hala bulamadım.

5 Beğeni