Stranger Things

Yakın dönemin en sevilen dizilerinden Stranger Things başlığımız açılmıştır. Yorumlarımızı ve teorilerimi bu başlık altında yazabiliriz.

1 Beğeni
2 Beğeni
  1. sezondan yeni bir görsel yayınlandı.
    when all else fails, waffles.

2 Beğeni
2 Beğeni

Ne yazdılar şu elemana yav puhhaahahha

3 Beğeni

1 Beğeni

1 Beğeni

1 Beğeni

Yeni sezon için çok heyecanlıyım. Bu sezon dediklerine göre şimdiye kadar ki en iyi sezon olacakmış dizi açısından. Eleven’ın sonunda normal bir çocuk hayatı geçireceğini görmek güzel duruyor. Keşke artık Will’in peşini de bıraksalar. Çocuk nelerle uğraştı dizi çıktığından beri :pensive:

6 Beğeni
1 Beğeni

Bu trailer ile çok fazla ipuçları verdiler. Mesela eskiden Will’in kafasında olan canavar şimdi Billy’de. Bunun şu anda ne getirebileceğini bilmiyoruz. Aynı zamanda canavarın kendine ait bir bilinci olduğunu ve konuşabildiğini öğrendik. Ayrıca Eleven güçleri açısından kendini geliştirmiş durumda. Bunu da eskiden en küçük güç kullanmasında burnu kanamaya başlarken şimdi şu gazoz patlatma sahnesinde gördüğümüz gibi gene olarak kanamıyor ancak eğer kendini çok zorlarsa burnu kanamaya başlıyor. Dizinin şu ana kadar ki en iyi sezonu olacak bence. Çünkü her yeni sezonda diziye yeni şeyler katıyorlar ve bu yenilikler bir öncekinden daha da zorlayıcı oluyor. Oyuncularında artık daha iyi olduğunu görebiliyoruz.

2 Beğeni

yikes

Sadece ilk iki bölümünü izlemiştim,oyunculuk güzel, atmosfer güzel, ama lanet olası senaryo çok tanıdık ve sıkıcı gelmişti. Sonra bir daha denedim ve yine iki bölümden öteye gidemedim. Sizce kendimi sıkıp devam etmeye değer mi (Bu gözler iki sezon çöp fırtınası Clone Wars’a katlandı, sonrası çok güzel de ilk iki sezon ah, ona rağmen ST hiç sarmadı. :slightly_smiling_face:)?

1 Beğeni

İlk sezona dayanamadıysan ikinci sezona hiç dayanamazsın diye düşünüyorum o yüzden ‘izle’ demek mantıklı gelmiyor. Yoksa keyifliydi ilk sezon bence.

1 Beğeni

2 Beğeni
2 Beğeni

İlk sezonu izledim. Dandik bir senaryoya mükemmel ötesi bir cila çekmişler. Süper oyunculuklar, harikulade bir sinematografi, kaliteli kurgu, tatlış diyaloglar ve her seferinde yüzüme bir tebessüm konduran göndermeler. Bunlar yetersiz senaryoyu unutturma konusunda çok başarılı olmuşlar. İleriki sezonlarda senaryo problemlerini çözdülerse tertemiz dizi var elimizde.

1 Beğeni