Star Wars: The Mandalorian

Ben genelde işin mantık kısmına baktığım için ilk izlediğimde karışıktı duygularım. Bunun nedeni rakibin kim olduğunu bilmememiz. Yani umarım force userdır o kadın. Eğer değilse bu sahneyi de last jedi ve rise of skywalker’ın yanına yani çöp kutusuna gönderirim.

ben hiç beğenmedim o sahne de ki dövüş ben karşım da Clone Wars tarzı CGI’lı harıka bir dövüş beklerken karşıma çıkan şey ben memnun etmedi.

1 Beğeni

Yok ya o açıdan falso direkt. Ahsoka’nın kılıcını falan düşürüyor ya. Ahsoka da Vader’la, Maul’la, aynı anda iki Inquisitor’le falan mücadele edebilen bir karakter yani. Bu kadın onun için çıtır çerez olması lazım.

Ben dediğim gibi o atmosferi, samuray filmi havasını falan bayağı beğenmiştim.

2 Beğeni

Kadının ne olduğunu açıkladılar. Thrawn tarafından eğitilmiş eski bir Nightsister. Ahsoka’ya karşı durabilmesini mantıklı kılmıyor ama alelade biri değil.

Bence yanlış bir beklenti olmuş.

2 Beğeni

Ben bunu da pek anlamadım bu arada. Thrawn hiç yanına öğrenci alıpta onu eğitecek bir tipleme gibi gelmiyor bana hiç ya. Eğitme kısmını geçip sadece Thrawn’a hizmet ediyorum deseydi daha mantıklıydı bence. Zaten kimse nasıl iyi dövüşebildiğini de sorgulamazdı. Malum Nightsister’lar zaten üst derece combat yeteneğine sahip olan ve weapon expert olan kişiler. Bu yeterli sebebin üstüne birde Thrawn beni eğitti demeleri garibime gitti doğrusu.

1 Beğeni

Direkt eğittiği açıklanmadı zaten. Sadece karakterin '‘Master’'ı olarak Thrawn geçiyor. Artık ne tarz alanda ustası orası bilinmiyor.

Bu arada bu düelloyu ben de pek başarılı bulmadım ama rahatsız da etmedi beni. Dizi Jedi’ların mistik havasını çok güzel yansıttı bence. Hem Luke hem de Ahsoka bu yönden çok başarılı ele alındı. Jedi’ların tematik olarak ‘‘Uzay keşişi’’ havasını uzun zaman sonra ilk defa bu diziden aldım her halde.

Ahsoka’nın dizideki aksiyonu içerisinde net en gazı Din Djarin’e saldırdığı kısa sahneydi. Aşırı kısa olmasına rağmen çok iyi ele alınmıştı o dövüş.

2 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni
4 Beğeni

Mark Hamill’in twitin sonuna Fuck You Rian Jonshon yazmasını beklerdim.

3 Beğeni

*Fuck You Ruin Shitson

fixed

1 Beğeni

Tweetin altına bakmayın.

1 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni