Star Wars: The Book of Boba Fett

Yıllardır gerek film olarak söylentisi gerek de Disney+ dizisi olarak bir çok kere gündeme düşen Boba Fett’in macerasını kaldığı yerden devam ettirecek dizimiz en sonunda onaylandı.

Yayın tarihi şimdilik Aralık 2021 gibi gözüküyor.

1 Beğeni

Jabba the Hutt benzerliği dikkatimi çekti bu sahnede. Nasıl bir konu işleyecek acaba.

1 Beğeni

Grace Randolph isimli harika haberciye göre bu dizi The Mandalorian’ın 3. sezonu yerine geçiyormuş. Eğer böyle bir iddia görürseniz inanmayın derim çünkü cevabını erken aldı.

Bir kere daha Grace Randolph yanılır. Tıpkı Pedro Pascal olayında yaşandığı gibi. Kazandığı savaş yok bu vasat scoopçunun :takeabreath:

1 Beğeni

Bu dizi de emin ellerde.

3 Beğeni

Return of the Jedi sonrasında geçen işlerin tümü zaten bu ikilinin hakimiyetinde olmalı. Dizi ve film sayısı ne kadar artsa da belli isimlerin vizyonunda ve planlı bir şekilde ilerlediği sürece şu anki kalite korunabilir bu sayede.

3 Beğeni

Executive Producer sıfatının hiçbir etkisi yok yalnız hikaye gidişatına, cast seçimine, dizi ile ilgili alınan kritik ve belirleyici kararlarda. En az etkileyen kişi konumunda.

Fakat prodüksiyon kısmını Main Producer ile payı daha düşük olmak kaydıyla karşılayan kişi Executive Producer. Yani sadece bir miktar para dökecekler diziye.

Zaten böylesi daha iyi bence. Favreau ve Filoni abinin odaklarını ve eforlarını Mandalorian’a ve Ahsoka dizisine vermelerini isterim. Boba Fett’e değil.

Bunu kim yazıyorsa yazsın pekte umurumda değil bu dizi açıkçası.

1 Beğeni

Ben de haberi okuyunca ilk bu açıdan baktım. Showrunner doğrudan dizinin ne verebileceğini yansıtırken bu pozisyon bütçe ve kârla ilgili.

2 Beğeni
5 Beğeni
3 Beğeni

Kral, Kitabını Stromtrooperlara çok güzel okutmuştu. Şimdi tüm galaksiye okutacak o Kitap’ı :cool:

2 Beğeni

Bu dizinin tema müziği bu olmalı :100: :cool:

1 Beğeni