Star Wars: The Bad Batch

The cavalry has arrived!

Yeni Star Wars animasyon dizisi 2021’de Disney Plus’da.

5 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Bu serinin izleneceğini pek sanmıyorum. Neredeyse 20 senedir Clone Wars anlatıldığı yetmezmiş gibi en iyi animasyon uyarlamasının final sezonunda da vakit kaybettirdiler bu bölümlerle.

3 Beğeni

Içerisinde çok ilgi çekici öğeler barındırması gerekiyor. Yoksa ben de bu ekibi kimsenin umursayacağını düşünmüyorum.

1 Beğeni

Birkaç bölüme Darth Maul ekleyebilirler.

:cool:

1 Beğeni

İçeriğinden bağımsız olarak iyi izlenmeler elde edeceğini düşünüyorum çünkü The Clone Wars ile Star Wars’un animasyon cephesi bayağı popülarite ve ilgi kazandı.

Bu ekip de hayranların beğenisini kazanmıştı zaten.

1 Beğeni
1 Beğeni

Geldi bile.

2 Beğeni
2 Beğeni

1 Beğeni

Wow ! İşte bu Bad Batch izleme sebebi. Bo Katan gibi muazzam bir karakteri bu seride görebileceğim için aşırı heyecanlıyım şu anda. The Last Jedi’deki mor saçlı abla da gelse tadından yenmez.

1 Beğeni

Keskin nişancı dışında ekipte çok hoşuma giden karakter olmasa da ilk defa imparatorluğun ilk zamanlarında geçen bir iş izleyecek olmak güzel olacaktır. Bir de Star Wars, animasyon, Dave Filoni etmenleri olunca her türlü izlenir zaten.

En çok beklediğim şey evrene katılacak yeni karakterler. Clone Wars çok iyi karakterler yaratıp onları işlemeyi çok güzel beceriyordu. Var olan ve gözükebilecek karakterler arasından da düşününce heyecanlanılacak olanlar var. İlk aklıma gelen Darth Vader zaten. Clone Wars’un sonunda doyamamıştık, burada ara sıra görürüz umarım. Bir de ben Clone Wars animasyon tarzıyla Grand Inquisitor’u görmek isterim. O karakteri de iyice bir işleseler hoş olur. Hatta Inquisitorler genel olarak serinin kötü karakterleri olabilirler. İyice düşününce olayların geçeceği zaman dilimi için epey malzeme var. İyi değerlendirilirse keyifli olacaktır.

3 Beğeni