Star Wars: Rangers of the New Republic

4 Beğeni

Detay vermediler ama sanırım Cara Dune spin-off’u olacak bu dizi.

1 Beğeni

Bence de o.

1 Beğeni

3 Beğeni

Logo ilk duyurulduğunda ‘‘Revenge of The New Republic’’ diye okumuştum.

The Mandalorian’da Yeni Cumhuriyet ile ilgili detaylar artmıştı. Böyle bir dizinin gelmesi sürpriz olmadı benim için.

Sequel Üçleme’nin en büyük boşluklarından biri Yeni Cumhuriyet’in mevcut durumuydu. O kadar soyut ve üstün körü geçiştirmişlerdi ki New Republic’i böyle bir işe gerek vardı bence. Bloodline romanı bu konuda pek yeterli olmamıştı benim için.

Açıkçası merak ediyorum bu işi. Gelince izlerim.

3 Beğeni
2 Beğeni

Aman abi bıraksınlar First Order’ı falan o toplara girerlerse büyük tadım kaçar.

1 Beğeni

Dizi Return of The Jedi’dan hemen sonra geçecekmiş.

2 Beğeni

Harika. Sequel üçleme başladığından beri yeni cumhuriyetin kuruluşunu ve işleyişini merak ediyorum. Arkasını böyle bir konuya yaslayan ve kendi hikayesini anlatan bir dizi son derece heyecan verici olur. Güzel haber.

3 Beğeni

Demek ki Cara Dune’un Mando ile tanışmasından öncesi konu alacak. Tabi başrol Cara Dune olursa.

1 Beğeni

Cara Dune’un başrol olması zor geliyor bana. Dizide bolca yer aldığına göre yapımcılar karakterden memnun ama kendi dizisini taşıması zor.

Olsa olsa iyi bir kadro içinde hikayedeki bağlantıları tamamlayan rolde olur.

2 Beğeni

Dizinin Return of The Jedi’dan hemen sonra geçecek olması Cara Dune’un bu dizide gözükme olasılığını bayağı azaltıyor bence.

Cara Dune benim bildiğim Endor Savaşından sonra Asiler ve Yeni Cumhuriyet ile ilişkisini tamamen kesmiş bir karakter. The Mandalorian’a kadar pek ortalarda gözükmüyor sanırsam. Bu dizi The Mandalorian’dan sonra geçseydi belki gözükebilirdi ama dizinin geçtiği mevcut zaman seçimini düşününce pek gözükme ihtimali yok bence artık.

1 Beğeni

@dean @Buggy @lebowski @Berkant bu dizi de Luke,Leia ve Han görürmüz sizce?

İki sene önce The Mandalorian’da Luke görür müyüz denseydi hayır derdim. Ama geçen hafta ise şok içinde Luke’un Dark Trooper doğramasını izledik. Film ve diziler arasındaki barajın sonunda yıkıldığı şu günlerde artık her şey mümkün diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Same.

Mandalorian gibi diziler “Spinn-off” olmaktan çıktı. Bildiğin büyük olaylara bağlanıyor konular.

Asla olmaz diyemem hiçbir şey için şuan.

2 Beğeni

The Mandalorian’da New Republic’e dâir ufak ufak verdikleri bilgi kırıntıları çok hoşuma gidiyordu. Şimdi onun kuruluşuna ve işleyişine odaklanacak bir dizi çok mutlu eder beni.

Konu o yönde ilerleyecekse de en azından Leia bir şekilde mutlaka dahil olacaktır.

1 Beğeni

Leia ile ilgili şeyler net görürüz.

Hatta bu dizi uzun yıllar devam ederse umarım Leia’ın Vader’ın kızı olduğunun Cumhuriyet çevresinde duyulmasını ve insanların onu protesto ettiği zaman aralığını da görebiliriz.

1 Beğeni