Star Wars: Lando

image

1 Beğeni

Bu dizi tam olarak hangi Lando’yu işleyecek ?

Normal şartlarda Han Solo filminde gördüğümüz Lando’yu işler derdim de hem Rise of Skywalker’ın sonrasında geçen bir Lando dizisi söylentisi çıkmıştı hem de Han Solo filmindeki Lando dizisi söylentisi çıkmıştı. O yüzden sordum ve kafam karıştı açıkçası.

Böyle dizileri başrolleriyle birlikte duyursalar fena olmazdı.

1 Beğeni

Diğer adam kaç yaşına geldi yav tabiki böyle koşuşturmalı bir rolde oynayamaz bu saatten sonra. Donald Glover oynar. Ki zaten şu gereksiz dizinin en artı tarafı (daha doğrusu tek artı tarafı) Donald Glover abinin oyunculuğunu görecek olmamız.

1 Beğeni

Bana kalırsa da Donald Glover’ı kullanmaları mantıklı olur ama Finn dangalağının yanında dolaşan kadınla maceraya çıkacaklarına dair yol yapmışlardı sanki son filmde böyle bir dizi çıkacağına dair rumor da vardı. Bu dizi, o dizi olabilir mi diye düşünmüştüm.

2 Beğeni

Benim aklıma şöyle bir konsept geliyor. İkisini birden kullanmak. Lando geçmişte bir olay yaşamıştır. O olay günümüzde etkilerini gösterir. Belki de kızı olma ihtimali dahilindeki kızla alakalı olur. Paralel şekilde gençliğine flashback yapılarak hikaye anlatılabilir. Gençliği daha ağırlıklı olur. Hikayenin aksiyonu ve hareketi orada daha fazla gösterilir.

3 Beğeni

bence direk Han solo devam olablir bu dizi hata Emilia Clarke ve Maul da görebiliriz.

Hazır olun tespit geliyor. Dizinin logosu Donald Glover’a daha uygun. Evet, tespit bitti.

1 Beğeni