Spider-Man MCU'dan Ayrılıyor Mu ?

Yayınlandığı yer: http://sonkule.com/spider-man-mcudan-ayriliyor-mu/

Bu yazması zor haberlerden biri olacak :slightly_smiling_face: Askerliğimin bitmesinin ardından şu an tatil yapıyorum. Haberi gördüğümde dışarıdaydım. Resmen şoka girdim ve eve koştum ayrıntılı okuyabilmek için. Yaklaşık iki saattir elimde kahve kupası anlamsız şekilde haberi tekrar tekrar okuyorum. Haberin ilk gelen haline göre Marvel Studios ile Sony arasındaki anlaşma sona erdi. Spider-Man artık MCU’da olmayacak,…

3 Beğeni

İnşallah ayrılıyor hayırlısıyla… :relaxed:

5 Beğeni
1 Beğeni

Phil Lord ve Christoper Miller göreve!

Bu madde önemli. Acaba Disney, bunu ‘‘Eğer istersen böyle de yaparız’’ diye mi sunmuş; yoksa SM filmleri yanında bunu da direkt ‘‘şart’’ mı koşuyor yeni sözleşmede.

Demek istediğim, Sony SM kısmı için anlaşıp bir şekilde; kendi Marvel filmleri için anlaşmamak gibi bir seçeneğe sahip mi?

Eğer değilse ve Disney Sony’nin kendi filmlerine de illa bulaşmak istiyorsa; işler iyice zorlaşıyor çünkü anlaşma açısından. SM yine ortak bir değer, fakat ‘‘ticari olarak’’

böyle bir maddeyi, hatta bunun oranlar düşürülmüş halini bile hiçbir şirket kabul etmez zaten.

Sadece artık şunu göremeyecek olmak üzüyor. Spider-Man ve Fantastic Four team-up hayalim vardı.

1 Beğeni

SMPS4’te ‘‘R.R’’ diye easter egg vardı. Cameo yaparlar belki. :crossed_fingers:

1 Beğeni